Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Організаційно-економічний механізм інвестування енергоефективних проектів в житловому секторі міст України
    (КНУБА, 2010) Тормосов, Р. Ю.; Степаненко, І. І.
    На сьогоднішній день Україна не може повністю забезпечити власні потреби в паливі за рахунок національних ресурсів. Однак ефективність їх використання в житлово-комунальному господарстві є дуже низькою. Потенціал енергозбереження становить близько 30 % від теперішнього рівня споживання. В статті проаналізовано причини слабкого розвитку енергоефективної політики держави, розглянуто механізми інвестування та запропоновані напрямки покращення фінансового середовища енергозбереження.
  • Документ
    Енергоощадність в обєктах еко-архітектури
    (КНУБА, 2013) Чорноморденко, Є. І.
    Розглянуто основні системи енергоефективності та енергозбереження будівельних об’єктів. Проаналізовано поєднання енергоощадних систем при формуванні об’ємно-планувальних та конструктивних рішень у об’єктах еко-архітектури.
  • Документ
    Использование омагниченной воды в капилярно-пористых материалах
    (КНУБА, 2014) Журавская, Н. Е.
    Рассмотрено влияние омагниченной воды на процессы происходящие в капилярно-пористых материалах (бетоне), существующие научные гипотезы влияния магнитного поля на молекулу воды. Установлено влияние омагниченной воды на изменение микроструктуры стройматериалов, его прочности, возможности использования в разнообразных строительных, промышленных и сельскохозяйственных сферах жизнедеятельности человека.
  • Документ
    Особливості містобудівних рішень енергоефективної житлової забудови в умовах холодного клімату
    (КНУБА, 2015) Кащенко, Т. О.; Асланян, В. Е.; Казаков, Д. О.; Уваров, В. О.
    Розглянуто особливості містобудівних та архітектурно – просторових прийомів формування енергоефективного житла в умовах холодного клімату. Реалізація окремих прийомів проектування житлової групи в складних природно-кліматичних умовах продемонстровано на проектній пропозиції, розробленій відповідно до умов конкурсу «Ізовер. Мультикомфортний будинок. Житло в холодному кліматі. Астана, Казахстан».
  • Документ
    Підвищення енергоефективності існуючого житлового фонду України
    (КНУБА, 2017) Предун, К. М.
    Проаналізовано шляхи підвищення енергоефективності існуючої забудови та систем централізованого теплопостачання населених пунктів України, визначена пріоритетність заходів і дана кількісна оцінка.
  • Документ
    Аналіз моделей системи показників енергоефективності у муніципальному вимірі
    (КНУБА, 2018) Шкуро, М. Ю.
    Розглянуто питання підвищення муніципальної енергоефективності. Запропоновано застосувати підхід управління проектами і програмами, а також підхід Lean. Проведено аналіз законодавчого підґрунтя проектів підвищення енергоефективності. Проаналізовано моделі показників енергоефективності.