Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Застосування теорії нечітких множин у моделях "Витрати-Випуск"
    (КНУБА, 2008) Апостолова-Сосса, Любов Олександрівна; Мамедов, А. М.
    У сучасних соціально-економічних умовах розвиток містобудівної системи повинен відбуватися з урахуванням різнорідних інтересів учасників містобудівної діяльності: суб’єктів економічної діяльності, міської влади та населення міста. Стратегії управління розвитком міста повинні забезпечувати координацію розвитку галузей міської економіки з міськими соціально- демографічними, культурними програмами у рамках процесу стійкого розвитку міста. Проаналізовано можливість застосування теорії нечітких множин у балансових моделях типу «витрати-випуск».
  • Документ
    Взаємозв'язок транспорту та міського землекористування
    (КНУБА, 2010) Мамедов, Алірза Махмуд
    Проаналізовано взаємозв’язок транспорту за землекористування в місті. Наведені моделі, що описують зв'язок між просторовою діяльністю та міським землекористуванням.
  • Документ
    До питання прогнозування динаміки розвитку містобудівних систем
    (КНУБА, 2011) Гоблик, А. В.
    Розглянута проблема містобудівного прогнозування, сформульовано першочергові завдання, спрямовані на її вирішення.
  • Документ
    Застосування теорії множин в дослідженні структур інформаційного забезпечення містобудівної діяльності
    (КНУБА, 2015) Дьомін, М. М.; Сингаївська, О. І.
    Розкрито процеси формування містобудівної системи - «соціоекосистеми» з позицій математичного аналізу з застосуванням теорії множин, що виникає при потребі впорядкування та класифікації елементів за їх властивостями. В якості об’єкта містобудівного дослідження визначено системи «населення (суспільство)»  «середовище» та напрямки їх взаємодії через види діяльності. В дослідженні структур інформаційного забезпечення містобудівної діяльності розглянуто суборденовані відношення між множинами та підмножинами.
  • Документ
    Про процес самоорганізації в містобудівній системі та його аналіз методом аналогій
    (КНУБА, 2015) Гоблик, А. В.
    Присвячена проблемі дослідження процесу самоорганізації у містобудівній системі. Наведено приклади виникнення явища самоорганізації у живій та неживій природі, у біосоціальних системах. З використанням методу аналогій І. Ньютона описано процес самоорганізації торгового-виробничого комплексу у місті.
  • Документ
    Особливості проектування університетської лікарні
    (КНУБА, 2020) Булах, І. В.
    Підіймаються актуальні питання містобудівного розвитку системи закладів охорони здоров'я України, зокрема нового її типу  університетської лікарні. На відміну від існуючих в Україні клінічних лікарень, університетські лікарні повинні створити нове і потужне підґрунтя для формування комплексних осередків розвитку медицини у науково-дослідних, лікувальних, освітніх та промислово-експериментальних напрямах. З цієї позиції у статті розглянуті особливості містобудівного розміщення університетських лікарень та їх архітектурних рішень.