Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Архітектурно-структурне моделювання біокліматичних будівель з врахуванням артеприродних факторів
    (КНУБА, 2011) Кірнос, П. В.
    В результаті системно-аналітичного дослідження визначено вплив біокліматичних, енергетичних, еніотектонічних факторів, містобудівних факторів на об’ємно-планувальну організацію біокліматичної будівлі. Запропонована методика системного моделювання біокліматичних будівель з врахуванням біокліматичних, енергетичних, еніотектонічних, містобудівних факторів навколишнього артеприродного середовища на основі використання початкової та опрацьованої інформації, перетворення інформації та отримання альтернативних варіантів об’ємно-планувальних рішень у вигляді генеративно-структурних моделей біокліматичної будівлі. На інформаційно-логічній схемі показано системно-структурний процес трансформації інформаційних блоків від базової моделі будівлі, до концептуально-біокліматичної моделі, і кінцевим результатом – в генеративну модель біокліматичної будівлі. Визначено зміст інформаційних блоків – оцінки, умови, вимоги та архітектурні засоби регулювання біокліматичними факторами в об’ємно- планувальній організації біокліматичної будівлі. Для ефективного використання методики в архітектурній практиці моделювання та проектування біокліматичних будівель необхідні детальне та розширене опрацювання даного архітектурного напряму.
  • Документ
    Досвід будівництва в існуючій забудові крупних і середніх міст Євросоюзу
    (КНУБА, 2011) Осипов, О. Ф.; Казимір, Д. В.
    Висвітлені особливості та зарубіжний досвід будівництва в існуючій забудові, обґрунтовується проблемне питання щодо необхідності розробки раціональних методів виконання та способів механізації будівельних процесів в існуючій міській забудові.
  • Документ
    Динамічні фасади житлових і громадських будівель
    (КНУБА, 2016) Самойлович, В. В.; Зернова, А. Ю.
    Аналізуються прогресивні тенденції в архітектурі,що пов’язані з трансформацією архітектурної форми у відповідності з вимогами суспільства та змін оточуючого середовища; визначені особливості архітектурно – конструктивних рішень динамічних адаптованих фасадів житлових і громадських будівель.
  • Документ
    Вдосконалення методики проектування багатоквартирного житла з урахуваням регіонально-лідируючих методик та ієрахічної стуктури факторів впливу
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянута ієрархія структурно-логічних схем у методиці проектування БЖ. Теоретично доведена доцільність впровадження 12-АМО-пазлової шкали оцінки пріоритетів впливовості та графо-матрично-інцидентально оцінені їх показники