Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Документ
    Обґрунтування точності виконання геодезичних робіт
    (КНУБА, 2012) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Кравченко, З. М.
    В статті розглянуто методику обґрунтування точності виконання геодезичних робіт при моніторингу інженерних об’єктів за умов моделювання їх НДС.
  • Документ
    Геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів
    (КНУБА, 2012) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Розроблено геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів для території Київської області і реалізовано в середовищі ArcGIS 9.2.
  • Документ
    Технологія проектування санітарно-захисних зон з використанням ГІС
    (КНУБА, 2010) Мусієнко, О. В.
    Запропонована структурна модель бази геопросторових даних, яка забезпечить реалізацію ГІС для комплексного використання в процесах проектування СЗЗ.
  • Документ
    Моніторинг земельного ринку
    (КНУБА, 2010) Войтенко, Степан Петрович; Кравченко, Юлія Вікторівна
    Дано визначення моніторингу земельного ринку, подано його зміст, функції та структуру.
  • Документ
    Використання геоінформаційних технологій у вирішенні проблем з підтопленням територій
    (КНУБА, 2013) Приймаченко, О. В.; Кобзар, О. В.
    Розглянуті основні проблеми, пов’язані з підтопленням. Визначені шляхи попередження та вирішення цих проблем. Запропоновано використання геоінформаційних технологій (ГІС) в боротьбі з підтопленням, що дозволить підвищити рівень і якість моніторингу територій, оперативність та ефективність вирішення задач в області інженерної підготовки територій при значному зниженні сукупних витрат на вибір раціональних варіантів.
  • Документ
    Роль моніторингу в системі захисту та освоєння міських територій з складними гідрогеологічними умовами
    (КНУБА, 2013) Приймаченко, Олексій Віталійович; Кобзар, О. В.
    Виконані дослідження розвитку гідрогеологічних процесів, що відбуваються на територіях міст з використання геоінформаційних технологій для запобігання та усунення процесів затоплення, що дозволить підняти рівень та якість інженерного захисту територій.
  • Документ
    Визначення, структура, завдання та місце моніторингу в урбоекологічній оцінці стану навколишнього середовища
    (КНУБА, 2016) Солуха, І. Б.
    Розглянуто питання моніторингу, як ключової системи аналізу стану навколишнього середовища в урбоекологічній оцінці при розробці проекту ОВНС. Підняті питання структури та завдання моніторингу в державній цільовій екологічній програмі проведення моніторингу навколишнього природного середовища.
  • Документ
    Місце містобудувного моніторингу в складі моніторингових систем
    (КНУБА, 2017) Смілка, В. А.
    Наведено огляд наукових думок про представлення міста як сукупності соціально-економічної, територіально-виробничої та демо-екологічної систем. Представлено опис моніторингових систем, які здійснюють спостереження за матеріальними об’єктами живої та неживої природи. Проаналізовано зв’язки таких систем з соціо-екологічною та містобудівною системами.
  • Документ
    Удосконалення процедури видачі вихідних даних для проектування
    (КНУБА, 2017) Ковальська, Г. Л.; Смілка, В. А.
    Одним з документів, які необхідно надати до органів містобудування та архітектури для отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки є містобудівний розрахунок. У зв’язку з інформатизацію містобудівної галузі виникає дискусійне питання про необхідність підготовки такого документу. У статті наведено пропозиції щодо удосконалення процедури видачі вихідних даних для проектування, за умови формування інформаційних ресурсів містобудівного кадастру та розвитку аналітичних функцій містобудівного моніторингу.
  • Документ
    Використання георадарних технологій у процесах моніторингу дорожнього одягу нежорсткого типу: моделювання розповсюдження падаючих/відбитих електромагнітних хвиль у системах аерокосмічної зйомки
    (КНУБА, 2018) Човнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Чередніченко, Петро Петрович; Остапущенко, Ольга Павлівна
    Запропонована фізико-механічна та математична моделі для аналізу процесу розповсюдження падаючих та відбитих електромагнітних хвиль у системах аерокосмічної зйомки, що використовуються для досліджень з до- помогою георадарних технологій стану дорожнього одягу нежорсткого типу методами, притаманними системам аерокосмічної зйомки. Визначені основні характеристики падаючих/відбитих електромагнітних хвиль різної поляризації при їх похилому/нормальному падінні на поверхню дорожнього одягу. Останній розглядається як однорідне та неоднорідне середовище. В останньому випадку, в межах обмежень геометричної оптики, знайдені основні характеристики електромагнітних хвиль (падаючих/відбитих), взаємодіючих з дорожнім одя- гом, і обчислені їх параметри з урахуванням залежностей діелектричної, маг- нітної проникностей і питомої електропровідності від просторової коорди- нати z (що характеризує заглиблення у середовище дорожнього одягу), як для нескінченого середовища, так і для дорожнього одягу скінченої товщини.