Удосконалення процедури видачі вихідних даних для проектування

Ескіз

Дата

2017

Автори

Ковальська, Г. Л.
Смілка, В. А.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Одним з документів, які необхідно надати до органів містобудування та архітектури для отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки є містобудівний розрахунок. У зв’язку з інформатизацію містобудівної галузі виникає дискусійне питання про необхідність підготовки такого документу. У статті наведено пропозиції щодо удосконалення процедури видачі вихідних даних для проектування, за умови формування інформаційних ресурсів містобудівного кадастру та розвитку аналітичних функцій містобудівного моніторингу.

Опис

Ключові слова

кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд, проектування, кадастр, моніторинг, містобудівний розрахунок, містобудівна документація, кадастр, мониторинг, градостроительный расчет, градостроительная документация

Бібліографічний опис

Ковальська Г. Л. Удосконалення процедури видачі вихідних даних для проектування / Г. Л. Ковальська, В. А. Смілка // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. – Київ : КНУБА, 2017. – Вип. 65. – С. 241-247. - Бібліогр. : 7 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset