Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 23
  • Документ
    Естетична досконалість житла
    (КНУБА, 2006) Король, В. П.
    Розглядаються питання композиції житлового простору на всіх його ієрархічних рівнях з урахуванням вимог до житла.
  • Документ
    Сучасний досвід проектування католицьких духовних навчальних закладів України
    (КНУБА, 2006) Жовква, О. І.
    У статті зроблено короткий екскурс в історію становлення католицької освіти на території України, наведені статистичні дані стосовно стану мережі Містобудування та територіальне планування католицьких духовних навчальних закладів, надана коротка інформаційна довідка про основні католицькі духовні навчальні заклади Західного та Центрального регіонів. У статті також проаналізовано архітектурно-просторову композицію і функціональне зонування деяких католицьких духовних навчальних закладів, висвітлені основні сучасні тенденції у проектуванні католицьких духовних навчальних закладів та католицьких сакральних споруд із навчальним ядром в структурі.
  • Документ
    Сучасні тенденції розвитку житлових територій міста
    (КНУБА, 2007) Король, В. П.
    Розглянуто проблеми зонування та розвитку житлових територій міста в сучасних соціально-економічних умовах.
  • Документ
    Архітектурно-планувальні рішення сучасних протестантських духовних навчальних закладів України
    (КНУБА, 2009) Жовква, О. І.
    У статті оглядово викладено історію становлення протестантизму, третьої течії християнства, на території України; приділено увагу аналізу основних напрямків діяльності найпоширеніших громад даної течії; проаналізовано архітектурно-планувальні рішення найкращих, з архітектурної точки зору, протестантських духовних навчальних закладів.
  • Документ
    Історія формування архітектурних об’єктів на складних територіях. Аналіз I періоду
    (КНУБА, 2013) Откаленко-Повалінська, М. Ю.
    Визначаються способи будівельного освоєння складних територій, методи та прийоми архітектурно-конструктивної адаптації будівель, як способу, здатного відповідати запитам українського суспільства у процесі його розвитку, встановлюється періодизація історії формування архітектурних об’єктів на складних територіях(ОнаСТ), Аналізується перший період.
  • Документ
    Містобудівні аспекти реконструкції готелів, побудованих за типовими проектами у 60-80-х рр. ХХ ст.
    (КНУБА, 2013) Брідня, Л. Ю.
    Розглядаються основні містобудівні аспекти реконструкції готелів, побудованих за типовими проектами на території України. Виділені характерні особливості функціональної та просторової організації готелів при реконструкції в залежності від їх розташування у системі адміністративного та туристичного районування України, а також траснортно-магістральної наближеності. Наведені рекомендації щодо можливостей просторового розширення готелів при реконструкції в залежності від містобудівного оточення.
  • Документ
    Історія формування архітектурних об’єктів на складних територіях. Аналіз IV періоду
    (КНУБА, 2014) Откаленко-Повалінська, М. Ю.
    Визначаються методи та прийоми архітектурно-конструктивної адаптації будівель, встановлюється періодизація історії формування архітектурних об’єктів на складних територіях(ОнаСТ), Аналізується четвертий період з виділенням громадського проектування, як найбільш доцільного у складних умовах.
  • Документ
    Історія формування архітектурних об’єктів на складних територіях. Аналіз II та III періодів
    (КНУБА, 2013) Откаленко-Повалінська, М. Ю.
    Визначаються методи та прийоми архітектурно-конструктивної адаптації будівель, встановлюється періодизація історії формування архітектурних об’єктів на складних територіях(ОнаСТ), Аналізуються другий та третій періоди з виділенням громадського проектування, як найбільш доцільного у складних умовах.
  • Документ
    Значення іконостасу у православних культових спорудах
    (КНУБА, 2013) Жовква, О. І.
    Розглядається питання конструктивної організації іконостасів у православних храмах, аналізується сакральне значення композиційного вирішення рядів іконостасу у контексті православних канонів, а також здійснюється аналіз змістового навантаження іконописного заповнення іконостасів з урахуванням досвіду роботи над проектом іконостасу для Троїцької церкви Свято-Троїцького Іонинського монастиря у м. Києві.
  • Документ
    Вертикальні музеї та вертикальні розширення музеїв
    (КНУБА, 2013) Дивак, В. І.
    Розширення є однією з нагальних проблем розвитку сучасних музеїв і потребує нових методів побудови об’ємно – просторової структури. На місце горизонтальних форм розширень приходять нові, одна з яких – вертикальні розширення. Вони обумовлені відсутністю вільних земельних ділянок у щільній міській забудові. При цьому докорінно змінюється об’мно – просторова побудова розширення, ускладнюється можливості розміщення на земельній ділянці. Але досвід побудови вертикальних розширень відомих музеїв вказує на доцільність та успішне використання таких форм музейного будівництва.