Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 17
  • Документ
    Обґрунтування точності виконання геодезичних робіт
    (КНУБА, 2012) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Кравченко, З. М.
    В статті розглянуто методику обґрунтування точності виконання геодезичних робіт при моніторингу інженерних об’єктів за умов моделювання їх НДС.
  • Документ
    Уточнення параметрів гравітаційного поля землі за даними супутникової градієнтометрії
    (КНУБА, 2013) Старовєров, В. С.; Артемчук, В. О.
    Розглянуто і проаналізовано загальний порядок і основні етапи моделювання гравітаційного поля Землі з використанням даних диференціальної супутникової градієнтометрії.
  • Документ
    Методика перерахунку результатів геодезичного контролю геометрії будівельних конструкцій в систему координат мосту
    (КНУБА, 2011) Старовєров, В. С.; Адаменко, О. В.
    Розглянута методика, яка дозволяє визначати зміщення вузлів будівельної конструкції при встановленні в проектному положенні до виконання будівельних робіт по результатах геодезичних спостережень за геометрією будівельних конструкцій на стапелі.
  • Документ
    Дослідження точності геодезичних спостережень стану магистрального газопроводу на основі визначення напружено-деформованого стану при спільних деформаціях розтягу – стиснення та прогину його осі
    (КНУБА, 2014) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Нікітенко, К. О.
    Розглянуто і проаналізовано загальний порядок визначення напружено деформованого стану магістральних газопроводів при різній висоті засипки ґрунту та експлуатаційних напружень. Запропоновано рекомендації щодо обґрунтування точності виконання інженерно-геодезичних робіт при проведені моніторингу газопроводів на стадії їх експлуатації.
  • Документ
    Оцінка напружено-деформованого стану магістрального газопроводу для визначення геодезичної точності вимірювання
    (КНУБА, 2013) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Нікітенко, К. О.
    Розглянуто і проаналізовано загальний порядок визначення напруженодеформованого стану магістральних газопроводів які знаходяться в складних ґрунтових умовах. Запропоновано рекомендації щодо обґрунтування точності виконання інженерно-геодезичних робіт при проведені моніторингу газопроводів на стадії їх експлуатації.
  • Документ
    Розрахунок точності інженерно-геодезичних робіт при визначенні напружено-деформованого стану магістральних газопроводів
    (КНУБА, 2013) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Нікітенко, К. О.
    Розглянуто і проаналізовано загальний порядок визначення напружено деформованого стану магістральних трубопроводів які знаходяться в складних ґрунтових умовах. Запропоновано рекомендації щодо підвищення точності виконання інженерно-геодезичних робіт в небезпечних геологічних умовах.
  • Документ
    Необхідність врахування впливу геопатогенних зон землі при проектуванні та будівництві цивільних будинків і громадських споруд
    (КНУБА, 2015) Старовєров, В. С.; Гриценко, В. П.
    Розглянуто і проаналізовано причини виникнення геопатогенних зон, їх властивості й особливості, негативний вплив цих зон на організм людини, також розглянуті прилади й матеріали, що зменшують чи нейтралізують вплив цих зон й інші засоби захисту від дій їхнього випромінювання ще до початку будівництва.
  • Документ
    Напрям розвитку висотної основи України
    (КНУБА, 2015) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Акчуріна, Г. С.
    Відзначено, що національна система висот повинна бути узгодженою з Європейськими стандартами. Європейська вертикальна референцна система EVRS (European Vertical Reference System) узгоджена з світовою референцною системою висот IVRS (International Vertical Reference System). Розглянуті умови встановлення національної системи висот. Зроблено акцент на подальшому використанні Балтійської системи висот, але наповненої сучасним змістом. З’ясовано, що місцеположення будь-якої точки може бути описано за допомогою координат однозначно тільки тоді, коли референцна система, з якою ці координати зв’язані, буде повністю визначеною.
  • Документ
    Сучасні напрямки геодезичних досліджень зміщень земної поверхні космічними методами
    (КНУБА, 2016) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Данилюк, О. Ю.
    Визначено перелік геодезичних задач, для однозначного розв'язання яких необхідно проводити систематичні дослідження рухів земної поверхні та враховувати їх характеристики при опрацюванні результатів геодезичних спостережень. Розглянуті сучасні основні методи космічної геодезії, які використовують при вивченні всіх можливих впливів (припливних, обертання Землі, зміна гравітаційного поля, рухи полюсів і т. і.) при вивченні вертикальних і горизонтальних рухів земної поверхні.
  • Документ
    Застосування методів дистанційного контролю для моніторингу магістральних нафтопроводів і газопроводів
    (КНУБА, 2017) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Нікітенко, К. О.
    Проаналізовано основи комплексного застосування різних видів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для вирішення завдань діагностики трубопровідних систем і моніторингу нафтопроводів і газопроводів. Розглянуто сучасні засоби виконання відео і тепловізірної зйомки газопроводів. Визначені задачі, які вирішуються відеотепловізірною зйомкою, для виконання контролю стану магістральних газопроводів із застосуванням надлегких літальних апаратів.