Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Проблема утилізації відходів у містах України
    (КНУБА, 2011) Крумеліс, Ю. В.; Міщенко, О. Д.; Олександренко, В. П.; Головатенко, О. А.
    Розглянуто проблеми утилізації твердих побутових відходів у містах України. Проаналізовано причини утворення, структуру та методи переробки даної сировини, а також розглянутий зарубіжний досвід у вирішенні цього питання.
  • Документ
    Мультиагентні технології як основа для управління містобудівними системами
    (КНУБА, 2009) Міщенко, О. Д.
    В статті розглянуто питання доцільності використання мультиагентних технологій, як перспективного напряму в області штучного інтелекту для управління містобудівними системами. Визначені особливості представлення знань в предметній області - створення онтологій. Розкрита методологія побудови онтологій.
  • Документ
    Первинний елемент соціально-планувальної структури крупного міста - мікрорайон
    (КНУБА, 2010) Дьомін, М. М.; Міщенко, О. Д.
    Розглянуті питання термінологічного визначення і сутності первинних елементів соціально-планувальної структури житлово-громадських територій крупних міст і регіональних систем розселення: тотожності і методологічного розмежування понять «мікрорайон», «квартал».
  • Документ
    Структура та принципи побудови об’єктно-оріентовної моделі житлової групи будинків
    (КНУБА, 2013) Мамедов, А. М.; Міщенко, О. Д.; Ященко, М. О.
    Розглянуто об'єктно-орієнтований підхід до організації та структуризації містобудівних даннях з метою створення муніципальної геоінформаційної системи для управління містом, представлена методика побудови UML- діаграми класів на прикладі житлової групи будинків.
  • Документ
    Містобудівні методи оцінки якості міського середовища
    (КНУБА, 2015) Лютіков, А. А.; Маляр, В. А.; Міщенко, О. Д.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто навчальний посібник к.т.н., доцента Биваліної М.В. «Інженерний благоустрій міських територій. Містобудівні методи оцінки якості міського середовища», виданий для студентів спеціальності «Міське будівництво і господарство».
  • Документ
    Термопружний стан багатошарових дорожніх покриттів
    (КНУБА, 2020) Васильєва, Г. Ю.; Кошевий, О. П.; Міщенко, О. Д.; Чередніченко, П. П.
    Зроблено огляд монографії «Термопружний стан багатошарових дорожніх покриттів», в якій наведено результати комп’ютерного аналізу напружено-деформованих станів багатошарових асфальтобетонних дорожніх покриттів під дією транспортних навантажень в умовах сезонних та добових змін температури навколишнього середовища. На основі скінчено-елементної моделі термосилового деформування покриттів виконані дослідження особливостей механічної поведінки систем, що розглядаються, при різних конструктивних схемах, умовах навантаження,наявності тріщин та розшарувань, а також при підкріпленні її стрижневою й сітчастою арматурою. Виявлені ефекти концентрації напружень в системі,обумовлених високо градієнтними полями температур і конструктивними недосконалостями шарового покриття.