Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів
    (КНУБА, 2012) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Розроблено геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів для території Київської області і реалізовано в середовищі ArcGIS 9.2.
  • Документ
    Створення геоінформаційних моделей даних моніторингу природних комплексів
    (КНУБА, 2014) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Обґрунтовано актуальність підвищення рівня застосування геоінформаційних методів і технологій для планування та управління системою моніторингу природних комплексів. Розроблено геоінформаційні моделі даних моніторингу природних комплексів на основі міжнародного комплексу стандартів серії ISO 19100 "Географічна інформація / Геоматика", які забезпечують подальший геоінформаційний аналіз просторового розподілу об'єктів мережі моніторингу окремих компонентів природних комплексів і геостатистичний аналіз результатів спостережень за ними.
  • Документ
    Геостатистичне моделювання стану і змін окремих компонентів природних комплексів засобами ГІС
    (КНУБА, 2014) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Обґрунтовано застосування геостатистичних методів і моделей в аналізі компонентів природних комплексів, проведено геостатистичний аналіз і моделювання окремих компонентів природних комплексів: ґрунтів, поверхневих вод засобами ГІС відповідно до загальної схеми процесу побудови геостатистичної моделі.
  • Документ
    Геопросторове моделювання доступності дошкільних навчальних закладів для населення в межах території дослідного полігону в м. Києві
    (КНУБА, 2017) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.; Коршикова, А. А.
    Запропоновано методику автоматизації процесу розрахунку доступності дошкільних закладів для населення в межах полігону м. Києва в програмному середовищі Python 2.7.
  • Документ
    Розроблення програмного комплексу в середовищі Рython для геоінформаційного моделювання деяких показників генерального плану м. Києва
    (КНУБА, 2016) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.; Галіус, І. О.; Шинкар, О. С.
    Запропоновано методику автоматизації процесу розрахунку відсотку озеленення в підзонах в процесі розроблення генерального плану міста Києва в програмному середовищі Python.
  • Документ
    Геоінформаційний моніторинг як засіб міждисциплінарного переносу знань
    (КНУБА, 2016) Патракеєв, І. М.; Зіборов, В. В.; Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Подано результати аналізу геоінформаційного моніторингу як пізнавальної технології, яка включає функцію постійного спостереження за об’єктами, процесами, явищами та їх аналіз і прогноз. Виявлено, що геоінформаційний моніторинг є узагальненням різних видів моніторингових досліджень. Як глобальна технологія, геоінформаційний моніторинг дозволяє виявляти загальні закономірності навколишнього світу. Як метод пізнання — дозволяє проводити комплексні дослідження і будувати абстрактні моделі, на основі яких здійснювати міждисциплінарне перенесення знань.