Аналіз діяльності глобальної програми екоіндустріальних парків в Україні, формування тенденцій її розвитку включаючи участь кластерів у промислових екосистемах

Ескіз недоступний

Дата

2023-11

Автори

Лаврухіна, К. О.
Ткаченко Ліана

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

В цьому дослідженні наголошено на важливості структурних дефіцитів у промислових екосистемах з метою максимізації переваг вибраних партнерств і підтримки інноваційної політики у сфері оновлення бізнес-процесів та обладнання. Географічні межі промислових екосистем починаються взаємозалежно між організаціями в їх складі та новими зв'язками за їх межами. Промислові екосистеми розглядаються як складні системи виробництва, що включають різноманітних учасників у ланцюгах створення вартості та тих, хто сприяє реалізації їх потенціалу та продуктивної потужності країни.

Опис

Ключові слова

трансформація, цифровізація, промислова екосистема, кластер, екоіндустріальний парк, кафедра економіки будівництва

Бібліографічний опис

Лаврухіна К. О. Аналіз діяльності глобальної програми екоіндустріальних парків в Україні, формування тенденцій її розвитку включаючи участь кластерів у промислових екосистемах / К. О. Лаврухіна, Л. Ткаченко // Екологія. Ресурси. Енергія : ІV Міжнародна науково-практична конференція, 2023. - С.17 - 19.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset