Сайдингові вінілові панелі: класифікація, переваги застосування

Ескіз недоступний
Дата
2020-10-06
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Використання сайдингових вінілових панелей обумовлена їх перевагами: вони прості в експлуатації; стійкі до деформації; не навантажують фундамент; відрізняються легкістю монтажу; мають широку гаму кольорів і різноманітну форму; добре зберігають свій колір; не відшаровуються; водостійкі; не ржавіють; нетоксичні; негорючі; стійкі до несприятливих погодних умов; за ними зручно доглядати; мають тривалий термін служби – понад 50 років. . Вінілові сайдиногові панелі класифікують залежно від цільового призначення, за типом установки і кріплення; за формою і кольором.
Опис
Ключові слова
полімерні облицювальні матеріали, сайдингові панелі, полівінілхлорид, класифікація, кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві
Бібліографічний опис
Мовчан В. І. Сайдингові вінілові панелі: класифікація, переваги застосування / В. І. Мовчан, О. П. Юдічева // Матеріали ІІ міжнародної наук.-практ. конф. (заочна форма) : Формування та перспективи розвитку підприємницьких структур в рамках інтеграції до європейського простору. - Полтава : ПДАА , 2019. – С. 374-377. - Бібліогр. : 4 назви.