Про перспективи підготовки управлінських кадрів для сфери будівництва та архітектури за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

Ескіз

Дата

2019

Автори

Андреєв, Сергій Олександрович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Бескиди

Анотація

Вирішення існуючого в Україні комплексу нагальних проблем у сфері будівництва та архітектури, в тому числі пов’язаних з просторовим плануванням, управлінням містами та будівельними комплексами, на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях потребує кваліфікованої підготовки фахівців, які матимуть не тільки профільну інженерно-технічну освіту, але й також унікальні компетенції у галузі державного управління.

Опис

Ключові слова

адміністрування, публічне управління, заклади вищої освіти

Бібліографічний опис

Андреєв С. О. Про перспективи підготовки управлінських кадрів для сфери будівництва та архітектури за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" / С. О. Андреєв // Регіональна політика : історія, політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура : зб. наук. праць : в 2 ч. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; редкол. : П. М. Куліков (голова) [та ін.]. – Київ ; Тернопіль : Бескиди, 2019. - Вип. 5, ч. 1 : П'ята міжнародна наук.- практ. конф., Київ, 22 листопада 2019 р. - С. 244 - 246. - Бібліогр. : 2 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset