Порівняння властивостей полівінілхлоридних сайдингових панелей і декоративної штукатурки

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2020-10-07
Автори
Мовчан, Вікторія Ігорівна
Юдічева, Ольга Петрівна
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Декоративні штукатурки − це пластичні матеріали, що дозволяють створювати на стінах різні рельєфи, товщиною від 1 до 10 мм і навіть об’ємні картини. Полівінілхлоридні сайдингові панелі – це панелі завдовжки 300-400 см і завширшки 20-35 см. Як декоративна штукатурка, так і полівінілхлоридні сайдингові панелі залишаються лідерами серед високоякісних облицювальних матеріалів для фасадів будівель, що відрізняються властивостями. Вибір того чи іншого матеріалу залежить від типу приміщення, функціонального призначення, умов експлуатації тощо.
Опис
Ключові слова
властивості, полівінілхлорид, сайдингові панелі, декоративна штукатурка, кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві
Бібліографічний опис
Movchan V. I. Порівняння властивостей полівінілхлоридних сайдингових панелей і декоративної штукатурки / V. I. Movchan, O. P. Yudicheva // Conference Proceedings International Scientific-practical conference of Young Scientists «BUILD MASTER CLASS 2019», november 2019, Kyiv, Ukraine / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. – Київ : КНУБА, 2019. – С. 354 - 355. - Бібліогр. : 6 назв.