Психологічне забезпечення формування бізнес-моделей управління персоналом будівельного підприємства в умовах війни

Ескіз

Дата

2023

Автори

Омельяненко Марина Максимівна

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КОМПРИНТ

Анотація

Вторгнення російської федерації з війною в Україну спричинило серйозні зміни в усіх галузях господарства, освіти, науки. Проблема, пов'язана з професійною переорієнтацією тимчасово переміщених осіб, працівників, які втратили робочі місця через закриття підприємств, безробітних. Це передбачає зміну життєвих планів, сформованих професійних якостей, внутрішніх смислових структур до нової професійної діяльності в умовах війни. На менеджерів з управління персоналом покладаються нові ускладнені обов’язки, в умовах постійного стресу для забезпечення виконання встановлених завдань, коли персоналу приходиться переорієнтовуватися під дією зовнішніх чинників. Торбулентність впливає і на відсутність звязку нової діяльності співробітників з їх досвідом і реальними професійними потребами та відсутністю зрозумілих наслідків в умовах війни.

Опис

Ключові слова

кафедра економічної теорії, обліку та оподаткування, психологічне забезпечення, формування бізнес-моделей управління персоналом, будівельне підприємство в умовах війни

Бібліографічний опис

Омельяненко М. М. Психологічне забезпечення формування бізнес-моделей управління персоналом будівельного підприємства в умовах війни / М. М. Омельяненко // Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України : зб. матер. V Міжнародної конференції, 17 листопада 2022 р. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. – Київ : КОМПРИНТ, 2023. – С. 233 – 235. – (До 20-річчя з дня створення кафедри професійної освіти КНУБА). – Бібліогр. : 4 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced