Щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва

Ескіз

Дата

2019

Автори

Похиленко, Ірина Сергіївна

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

У процесі європейської інтеграції і виконання Закону України «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» від 16.09.2014р. зумовило поступовий відхід нашої держави від виключно географічного до стратегічного партнерства щодо політико-правової, економічної, соціальної та низки інших важливих сфер цивілізаційного розвитку і співпраці у межах європейського континенту. У зв’язку із цим однією з найактуальніших проблем українського суспільства є правове регулювання процедурних відносин органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з фізичними і юридичними особами. Однією зі складових цих відносин є надання адміністративних послуг у сфері будівництва.

Опис

Ключові слова

кафедра політичних наук, адміністративні послуги у сфері будівництва, правове регулювання, Єдина державна електронна система у сфері будівництва

Бібліографічний опис

Похиленко І. С. Щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва / І. С. Похиленко // Будівельне право : проблеми теорії і практики : зб. наук. праць : в 2 ч. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; редкол. : П. М. Куліков ( голова ) [ та ін. ]. – Київ ; Тернопіль : Бескиди, 2019. – Ч.1. - Третя наук. практ. конф., Київ, 4 грудня 2019 р. - С. 115 - 118. - Бібліогр. : 3 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset