Вип. 52

Постійний URI для цього зібранняhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/4534

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 21
  • Документ
    Енергоефективні іновації у будівництві
    (КНУБА, 2018) Іванова, Л. С.
    Енерго - і ресурсозбереження в будівельній галузі є прямим наслідком техногенного та антропогенного впливу на екологічну ситуацію в світі , а також потужним стимулом інновацій на будівельному ринку. У вітчизняній галузі будіндустрії є ряд проблем , які потребують вирішення для забезпечення розвитку енерго - та ресурсозберігаючих тенденцій.
  • Документ
    Фактори порушення екосистеми штучних водойм міста Києва
    (КНУБА, 2018) Юрковець, О. С.; Приймаченко, О. В.
    Розглянуто основні причини і передумови порушення екосистеми штучних водойм міста Києва. Визначено пріоритетні напрямки досліджень та заходів по запобіганню виникнення сукцесійних процесів.
  • Документ
    Гомогенні поля в міському середовищі
    (КНУБА, 2018) Тригуб, Р. М.
    На даний час в міському будівництві та архітектурі виявлене переважання темно-сірого кольору, прямих лінії та кутів, що негативно впливають на зорові процеси. Для покращення візуального стану місцевого середовища важливо використовувати багатство та розмаїття архітектурних форм, розвивати екологічну архітектуру.
  • Документ
    Адаптаційна модель «блакитно-зеленої» інфраструктури міста
    (КНУБА, 2018) Рубан, Л. І.
    Стаття присвячена розкриттю суті адаптаційних заходів методичного підходу щодо архітектурно-ландшафтної організації прибережних та водних територій: основ планувального методу природно-гідрологічного захисту територій, формування контактної зони [1, 2], розроблення адаптаційної моделі «блакитно-зеленої» інфраструктури міста з типологією її структурних елементів.
  • Документ
    Формоутворення архітектури будівель рекреаційних гірськолижних комплексів на прикладі світового досвіду
    (КНУБА, 2018) Васильковська, М. О.; Пекер, А. Й.
    В статті представлені головні фактори, які впливають на формоутворення архітектури рекреаційних гірськолижних комплексів та приклади їх доцільного взаємозв‘язку зі спорудами. Визначається склад, значення та роль комплексів. Загалом вся інфраструктура гірськолижного комплексу ділиться на такі основні групи: медичні пункти; готелі; пункти прокату; вулично-дорожня мережа; підйомники; траси; стоянки; магазини; інші допоміжні споруди.
  • Документ
    Погляд сьогодення на проблеми збереження та реставрацію пам’яток архітектури і містобудування
    (КНУБА, 2018) Муска, Б. В.-Б.
    У статті аналізуються проблеми охорони пам'яток архітектури та містобудування в Києві, вивчаються і пропонуються шляхи подальшого розвитку роботи з охорони пам'яток архітектури. Розвиток суспільства, нового покоління, нашої країни в цілому неможливі без збереження та вивчення спадщини минулого.
  • Документ
    Встановлення доцільності використання функціонально-територіального ресурсу кварталів міської забудови
    (КНУБА, 2018) Бакун, К. С.; Плешкановська, А. М.
    Розглянуті питання оцінки доцільності використання функціонально-територіального ресурсу кварталів міської забудови. Наведені методи визначення економічної та соціальної ефективності запропонованих проектних рішень.
  • Документ
    Організація інформаційних систем сучасних архітектурних об’єктів засобами кольорового кодування
    (КНУБА, 2018) Суліменко, Г. Г.; Літошенко, Г. В.; Брідня, Л. Ю.
    В статті розглянуті проблеми формування інформаційних систем сучасних будівель та споруд за допомогою прийомів кольорового кодування.
  • Документ
    Періодика розвитку індустріального житлового будівництва середньої поверховості в Україні
    (КНУБА, 2018) Кур’ят, П. П.
    Розглянуто питання хронологічної періодики розвитку житлового будівництва індустріального типу середньої поверховості. Проаналізовано розвиток типових секцій на прикладі серій, що випускалися в СРСР з 1950-х років і до типових серій та секцій для повторного використання в теперішній час на території України. Виявлено основні особливості кожного періоду.
  • Документ
    Перфоманс в художньому проектуванні
    (КНУБА, 2018) Праслова, В. О.
    Розглядається перфоманс як метод розвитку художнього проектування. Це не матеріальне мистецтво, що виникає в середовищі художників та архітекторів у вигляді протесту проти живопису. Проаналізована методика занурення в себе, яку розробила Марина Абрамович. Розглянуто етапи становлення методики на прикладах перфомансів цієї відомої художниці.