Вип. 10

Постійний URI для цього зібранняhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/303

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 23
  • Документ
    Розробка техногенного рав-вміщуючого шару з одночасною контейнеризацією без його розпушування
    (КНУБА, 2001) Черненко, В. К.; Сержан, Д. І.
    Проблема утилізації радіоактивних відходів (РАВ) об'єкта "Укриття" ЧАЕС з кожним роком все гостріше заявляє про своє існування. Основною причиною, що не дозволяє приступити до робіт з локалізації осередків забруднення, є високий рівень їх радіоактивності.
  • Документ
    Синергетический подход к процессам движения аэросмесей в пневмотранспортном трубопроводе
    (КНУБА, 2001) Гущин, В. М.
    Движение сыпучих материалов в пневмотранспортном трубопроводе под воздействием несущего воздушного потока можно рассматривать как открытую систему с присущей ей неравномерностью. Последняя связана с поступлением энергии и сопротив- лением движению аэросмесей в трубопроводе, большим числом подсистем динамических переменных, вязкостью несущей среды, макроскопическим взаимодействием несомых частиц с несущим потоком и между собой.
  • Документ
    Оценка влияния транзитного расхода на расчетные характеристики распределительных трубопроводов
    (КНУБА, 2001) Кравчук, А. М.
    При проектировании трубопроводов для рассредоточенной подачи жидкости и реагентов на очистные сооружения или воздуха в системах вентиляции, часто возникает необходимость рассчитывать участки, на которых распределение жидкости происходит при наличии транзитного расхода.
  • Документ
    Особливості розробки тезаурсусистем автоматизованого проектування машин для виробництва будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2001) Горда, О.; Савченко, І.; Пелевін, С.
    Машинобудування – це складна і розгалужена галузь знань, що розглядає питання структури та функціонування різноманітних класів машин і механізмів. Саме виходячи з цього можна сказати , що вона потребує інформаційної підтримки з боку інших областей знань та впорядкування для швидкого доступу до необхідних компонентів. Отже, засоби автоматизації – невід’ємна частина сучасного підходу до вирішення задач машинобудування.
  • Документ
    Динаміка бурильних колон з урахуванням гіроскопічних сил
    (КНУБА, 2001) Гром, А. А.; Недін, В.О.
    Розглядається динаміка бурильної колони, яка моделюється вертикально розташованим стержнем постійного поперечного перетину довжиною l з прямолінійною віссю в недеформованому стані (рис. 2), верхній кінець якого має шарнірно-нерухому опору, а нижній кінець – шарнірно-рухому опору.
  • Документ
    Закони розподілу та моделі надійності гідроприводу як функції від розподілу добутку випадкових діагностичних параметрів
    (КНУБА, 2001) Лесько, В.І.
    Виникнення параметричних відмов гідроелементів гідроприводу одноківшового екскаватора (ОЕ) та інших БДМ при їх експлуатації є наслідком порушення певних умов, які характеризують здатність гідроприводу зберігати роботоздатність у відповідності до заданих вимог.
  • Документ
    Устаткування для широкошарового наплавлення деталей будівельних та гірничих машин
    (КНУБА, 2001) Лобков, Я. Ю.
    Спосіб багатоелектродного дугового широкошарового наплавлення з коливанням електродів (БАДШН), що розробляється на кафедрі машин і обладнання технологічних процесів КНУБА, є одним з найбільш ефективних способів відновлення і зміцнення швидкозношуваних деталей будівельних машин. При реалізації способу в зону наплавлення подаються з коливанням декілька електродів, які утворюють при плавленні загальну широку зварювальну ванну, або, в разі потреби, необхідну кількість окремих зварювальних ванн.
  • Документ
    Фізичне спрацювання насосів ЕЦВ за часом та його вплив на подачу води свердловинами
    (КНУБА, 2001) Прокопчук, І. Т.
    Насоси типу ЕЦВ працюють в складних умовах. Вода, яку відбирає електронасос занурений в свердловину може мати вуглекислоту в різних формах: розчинну СО2, напівзв'язну НСО3-, зв'язану СО3- та агресивну, містити значну кількість механічних часток у вигляді піску, сам насос може працювати в режимі кавітації при недостатньому занурені його під динамічний рівень води, що окремо і в сукупності призводить до фізичного спрацювання насосного агрегату, яке в середньому складає 2…3% в місяць.
  • Документ
    Методика вирішення задач при невипадковому зношуванні (поломках) деталей та вузлів машин
    (КНУБА, 2001) Назаренко, І. І.; Сердюк, В.І.
    В практиці будівництва не поодинокими є випадки передчасного виходу з ладу окремих вузлів будівельних машин та засобів малої механізації, так звані поломки. Вони можуть бути незначними, а в деяких випадках окремі агрегати або машини в цілому виявляються непридатними до подальшого використання і підлягають ремонту або списанню.
  • Документ
    Особливості управління проектами реформування і реструктуризації підприємств в будівельній галузі
    (КНУБА, 2001) Бондарчук, О.В.
    Перехід країни до ринкової економіки спричинив різке збільшення потреби і інтересу до методів управління в умовах ринку. Одним з ефективних сучасних напрямів в цій галузі є управління проектами. Хоч окремі елементи методології управління проектами (матричні організаційні структури, сітьові графіки і т.д.) відомі і використовувалися в нашій країні протягом десятиріч, загалом з цим напрямом вітчизняні фахівці мало знайомі. Причина в тому, що управління проектами як практична дисципліна спочатку розвивалася застосовно до ринкової економіки, і накопичений досвід не міг бути ефективно використаний в умовах централізованої системи управління, що існувала.