Вип. 42

Постійний URI для цього зібранняhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/282

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 48
  • Документ
    Обгрунтування перспективних архітектурних рішень готелів в туристичній сфері Азербайджану
    (КНУБА, 2016) Самойлович, В. В.; Гусейнов, Е. Т.
    В статті визначено основні експлуатаційні і естетичні вимоги до перспективних архітектурних рішень готелів в туристичній сфері Азербайджану.
  • Документ
    Прийоми реконструкції історичних житлових кварталів
    (КНУБА, 2016) Артюх, Ю. В.; Бородич, Л. В.
    У статті обґрунтовані прийоми планування міського середовища при реконструкції історичних житлових кварталів, з розробленням нових типів планування та забудови житлових кварталів
  • Документ
    Наукове обгрунтування проблеми розвитку рекреації та туризму у сільській місцевості
    (КНУБА, 2016) Чижевська, Л. О.
    Обґрунтовуються перспективи розвитку сільського зеленого туризму з урахуванням унікального природного та значного та значного людського потенціалу сільської місцевості України. Встановлюється, що вирішення задач раціональної архітектурно-планувальної організації агрорекреаційних сільських поселень знаходиться на стику містобудівного проектування рекреаційних утворень і планування відповідних адміністративно-територіальних одиниць територіальних громад та сільських поселень. Враховуючи проведене наукове обґрунтування сформульовано мету, об’єкт та предмет дослідження.
  • Документ
    Сучасні розробки у ландшафтній архітектурі на прикладі мобільних систем озеленення
    (КНУБА, 2016) Зеленський, В. О.
    Розглянуто сучасні розробки ландшафтної архітектури, в яких мобільні системи озеленення та ландшафтний дизайн є основними методами формування ландшафтного благоустрою архітектури житлових комплексів.
  • Документ
    Факторы, влияющие на реконструкцию рынков и формирование ТРК
    (КНУБА, 2016) Алимадад Солтани, Али
    В роботі розглянуто фактори, що справляють сплив на формування функціонально-планувальних та архітектурно-просторових рішень торговельно-розважальних комплексів (ТРК) в умовах їх часткової реконструкії з модернізацією існуючих базарів та ринкових площ Ірану. Серед факторів виділено основні та додаткові (другорядні) передумови, що формують архітектуру торгово-розважальних будівель і їх комплексів в різноманітних природно-кліматичних, містобудівних та соціально-економічних умовах.
  • Документ
    Передумови та початок зародження регіонального планування в Україні
    (КНУБА, 2016) Яценко, В. О.
    В статті розглянуто передумови та стан існуючої теорії і практики регіонального планування в кінці ХІХ початку ХХ ст. Розглянуто вплив та трансформацію зарубіжних теорій на зародження і формування Української містобудівної школи в сфері регіонального планування.
  • Документ
    Історичні формотворчі принципи та технологія будівництва фортифікаційних споруд
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.
    Стаття має ціль виявити систему чинників, що впливали на формотворення та засоби будівництва фортифікаційних споруд впродовж віків. На цій основі висунуто обґрунтування роботи по створенню доцільної моделі оболонки та конструкції довгострокової вогневої точки (далі – ДВТ), та інноваційної технології її будівництва.
  • Документ
    Модульне проектування класів та лабораторій позашкільного навчального закладу наукового спрямування
    (КНУБА, 2016) Кравченко, І. Л.; Загородня, Є. О.
    В статті розглядаються основні проблеми сучасного стану позашкільних навчальних закладів наукового спрямування, запропоновані прийоми проектування навчального блоку даного типу закладів шляхом вирішення модульної чарунки класів та лабораторій.
  • Документ
    Аналіз планувальної структури церков бароко київської, чернігівської, полтавської, слобожанської шкіл
    (КНУБА, 2016) Івашко, Ю. В.; Чобітько, О. М.
    В статті описується планування мурованих церков бароко в межах основних архітектурних шкіл, проаналізовані основні типи планувань кожної школи на кожному з трьох періодів.
  • Документ
    Сучасний блок-пост на основі інтелектуальної вогневої системи
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.; Михальченко, С. В.
    У статті досліджено актуальність такого невід‘ємного елементу фортифікаційного комплексу як високоефективні оборонні споруди на основі довгострокової інтелектуальної вогневої системи. З урахуванням світового досвіду, описана методологія нових підходів до технології проектування та будівництва споруд такого типу.