Опір матеріалів і теорія споруд

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/207

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Напружений стан ґрунтових основ фундаментів від горизонтального навантаження
    (КНУБА, 2010) Цимбал, С. Й.; Шахмохаммаді, М.
    Наведено вирішення задачі про розподіл напружень в пористому середовищі, яким є ґрунти, від горизонтальної зосередженої сили, прикладеної до поверхні з урахуванням стану ґрунтів; проведено порівняльний аналіз розподілу напружень в суцільному і пористому середовищах; показано вплив пористого ґрунту на формування напружень в основі стрічкових фундаментів.
  • Документ
    Розподіл напружень в основі стрічкових фундаментів
    (КНУБА, 2009) Цимбал, С. Й.; Шахмохаммаді, М.
    Наведено вирішення задачі про розподіл напружень в пористому середовищі, яким є ґрунти, від вертикальної зосередженої сили, що діє на поверхні та в основі стрічкових фундаментів з урахуванням стану ґрунтів через коефіцієнт пористості. Проведено порівняльний аналіз розподілу напружень в суцільному і пористому середовищах. Показано вплив коефіцієнта пористості на формування напружень в основі стрічкових фундаментів.
  • Документ
    Особливості утворення ущільнених зон грунту навколо бічної поверхні вдавлюваних паль
    (КНУБА, 2011) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Проведено порівняння аналітичних методів розрахунку радіуса зони ущільнення ґрунту навколо бічної поверхні вдавлюваних паль з практичними результатами. Запропоновано методику побудови ущільненої зони навколо бічної поверхні квадратної та таврової палі.
  • Документ
    Врахування стану ґрунтів при визначенні напружень в основі фундаментів
    (КНУБА, 2007) Цимбал, С. Й.; Богославець, Н. М.; Шейхназарі, Х. Р.
    Наведено аналітичне вирішення щодо визначення характеру розподілу напружень в основі фундаментів з урахуванням стану ґрунтів. Отримані результати розподілу напружень в основі стовпчастих фундаментів порівнюються з напруженнями визначеними для ізотропного середовища.
  • Документ
    Фактори, що впливають на величину модуля деформації
    (КНУБА, 2005) Цимбал, С. Й.; Богославець, Н. М.; Шейхназарі, Х. Р.
    Дослідженнями встановлено, що модуль деформації є величина змінна. Його величина, як на рівні підошви фундаменту, так і по глибині в межах стисливої зони залежить від величини напружень та стану грунту основи.