Теорія і практика будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/287

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 91
  • Документ
    Методика дослідження та обробки інформації для оцінки надійності роботи кранів
    (КНУБА, 2010) Пиляєв, Р. С.
    Метою збору інформації про надійність є оцінка фактичного стану кранів, вдосконалення правил експлуатації, більш точного визначення режиму технічного обслуговування й ремонту. Для одержання інформації про надійність деталей, агрегатів і кранів у цілому використовуються наступні основні джерела: аналітичні розрахунки на довговічність, стендові й полігонні випробування на надійність, відомості про результати експлуатації, зміст ремонтних робіт
  • Документ
    Розробка структури даних на основі класифікаційних ознак причин аварій у водопровідних мережах
    (КНУБА, 2010) Цюцюра, С. В.; Свинар, С. О.; Теренчук, С. А.
    В даний час аварійність трубопроводів в Україні щорік зростає. Загальна довжина водопровідних мереж в країні складає 86 тис. км. З них 21 тис. км. знаходяться в аварійному стані. Аварії приносять збитки, пов’язані з простоєм трубопроводів, втратами води, затопленнями, витратами на виконання ремонтних робіт. Вчасно вжиті заходи для їх запобігання істотно підвищують надійність водопостачання.
  • Документ
    Огляд сучасної вантажопідйомної техніки
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Свідерський, А Т.; Заліско, І. І.; Коваленко, С. А; Кравчук, Ю. І.; Шепетько, В. А.; Кобижський, М. Г.
    Актуальність роботи полягає в тому, що на ринку України пропонується широка гама різних кранів як вітчизняного так і закордонного виробництва, тому оцінка їх конструкцій та параметрів має важливе значення для будівельних організацій при обґрунтуванні та вибору.
  • Документ
    Ймовірнісна інтерпретація механічного руху
    (КНУБА, 2011) Клапченко, В. І.; Тесля, Ю. М.
    Ймовірнісний підхід до описання поступального руху макротіл вказує на появу додаткових упорядковуючих ефектів, орієнтованих в напрямі руху тіла.
  • Документ
    Статический расчет склонов
    (КНУБА, 2011) Гришин, В. А.; Снисаренко, В. И.; Гришин, А. В.
    В статте приведены результаты расчета склонов от действия их собственного веса и статической загрузки.
  • Документ
    Квазілійне моделювання техно-економетричних залежностей економічної безпеки будівельних підприємств Київщини
    (КНУБА, 2011) Федосова, О. В.; Молодід, О. О.
    Визначено чинники, які впливають на економічну безпеку будівельних підприємств Київщини, а також, розроблено метод її оцінки. Розроблені квазілінійні техно-економетричні залежності виручки та собівартості будівельних організацій м. Києва та Київської області від таких чинників як вартість необоротних, оборотних активів та витрат на оплату праці.
  • Документ
    Теоретичні основи руйнування середовищ в умовах напружено-деформованого стану
    (КНУБА, 2011) Сівко, В. Й.
    Як основний чинник деформування і середовища розглянуто поле напружень під дією штампа. Установлена зонна руйнування , її розміри і залежність від параметрів навантаження розрахована енергія руйнування.
  • Документ
    Аналіз та оцінка конструктивно-технологічних параметрів бетонозмішувачів
    (КНУБА, 2011) Свиридюк, Д. Я.
    Аналіз літературних джерел та вітчизняних стандартів показує, що, незважаючи на всі різноманіття конструкцій, бетонозмішувачі (розчинозмішувачі) класифікують за трьома основними ознаками: принципу змішування, характеру роботи, способу установки.
  • Документ
    Дослідження складу реставраційної цем'янкової штукатурки
    (КНУБА, 2011) Терновий, В. І.; Молодід, О. С.; Гуцуляк, Р. Б.
    Зразки цем’янкової штукатурки за історичною рецептурою не мають необхідних фізико-механічних показників. Приведені дослідження залежності показників цем’янкової штукатурки від добавок метилцелюлози, суперпластифікатора та негашеного вапна взамін вапняного тіста в сукупності з введенням великої кількості води, а також від кількості цементу, яким замінили частину вапна.
  • Документ
    Лабораторні дослідження зони ущільнення грунту навколо вдавлюваних паль
    (КНУБА, 2010) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Проектування фундаментів будівель та споруд як в звичайних так і в несприятливих інженерно-геологічних умовах може викликати значні труднощі, що пов’язані з розрахунком основи. Нормативна база та сучасні методи розрахунку не дають достатньо достовірної інформації про деформації, які використовуються для визначення переміщень та запасу міцності основи. Це стосується не лише фундаментів мілкого закладання, а й пальових.