Теорія і практика будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/287

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Вибір та обгрунтування критеріїв ефективної роботи вібросистеми в умовах взаємодії з оброблюваним середовищем
    (КНУБА, 2009) Назаренко, Іван Іванович; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес.
  • Документ
    Огляд сучасної вантажопідйомної техніки
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Свідерський, А Т.; Заліско, І. І.; Коваленко, С. А; Кравчук, Ю. І.; Шепетько, В. А.; Кобижський, М. Г.
    Актуальність роботи полягає в тому, що на ринку України пропонується широка гама різних кранів як вітчизняного так і закордонного виробництва, тому оцінка їх конструкцій та параметрів має важливе значення для будівельних організацій при обґрунтуванні та вибору.
  • Документ
    Аналіз кінематики щокової дробарки
    (КНУБА, 2009) Назаренко, Іван Іванович; Міщук, Є. О.
    Недосконала кінематика щокових дробарок, великі енергетичні витрати в елементах конструкції, складність багатьох конструкцій щокових дробарок та занадто велике спрощення розрахункових моделей при проектуванні спонукало до пошуку та аналізу оптимальних значень основних технічних параметрів щокових дробарок.
  • Документ
    Особливості українського ринку будівельної опалубки
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Баранов, Ю. О.; Орищенко, С. В.; Мозговий, М. В.
    Світовий досвід будівництва показав, що розмаїтість архітектурного вигляду будинків, объемнопланировочных і конструктивних рішень найбільше повно забезпечує монолитнокаркасная технологія зведення об'єктів. Саме тому обсяги монолітного будівництва в розвинених країнах миру в цей час досягають 55 - 80%. Частка монолітних будинків у загальному обсязі будівництва неухильно збільшується й в Україні. Сьогодні застосування монолитнокаркасной технології є пріоритетним при будівництві житлових і адміністративних будинків.
  • Документ
    Перспективні конструкції автобетонозмішувачів
    (КНУБА, 2011) Назаренко, Іван Іванович; Клименко, М. О.; Чичур, А. І.; Сахно, С. В.
    Розглянуті основні тенденції розвитку машин для транспортування та перемішування бетонних сумішей. Подані критерії оцінки для порівняння автобетонозмішувачів незалежно від об’єму барабана та особливостей конструктивного виконання.
  • Документ
    Методи та умови експлуатації автомобільних коліс
    (КНУБА, 2012) Назаренко, Іван Іванович; Корнійчук, Б. В.
    Розглянуто різні умови роботи автомобільного транспорту на пневматичних колесах і для цього створено цілий ряд шин, тому що малюнок протектора значно впливає на експлуатаційні якості шини і автомобіля в цілому.
  • Документ
    Дослідження енергії системи «БАРАБАН-СУМІШ» в робочому режимі перемішування з урахуванням форми барабана
    (КНУБА, 2014) Назаренко, Іван Іванович; Клименко, Микола Олексанбрович
    Наведено результати дослідження енергетичної складової процесу взаємодії барабана гравітаційного бетонозмішувача з оброблюваним середовищем з урахуванням форми барабана в робочому режимі перемішування. Запропонований коефіцієнт, який дозволяє оцінити ефективність конструктивного виконання барабана на етапі його проектування.
  • Документ
    Дослідження динамічних параметрів вібраційної щокової драбарки
    (КНУБА, 2013) Назаренко, Іван Іванович; Міщук, Є. О.
    В статті розглянуто теоретичні дослідження динаміки роботи вібраційної щокової дробарки з метою визначення оптимальних режимів роботи дробарки. Також в статті наведено рівняння для розрахунку основних динамічних параметрів та побудовані графіки амплітудно-частотних характеристик вібраційної щокової дробарки.
  • Документ
    Дослідження рівня надійності засобів механізації в умовах її реального використання
    (КНУБА, 2013) Назаренко, Іван Іванович; Шаляпіна, Т. С.
    Стаття присвячена визначенню рівня надійності комплекту засобів механізації на основі критерію максимального прибутку для технології укладання бетонної суміші в опалубку.
  • Документ
    Забезпечення надійності віброущільнюючих машин при проектуванні, конструюванні, виготовленні та експлуатації
    (КНУБА, 2013) Назаренко, Іван Іванович; Делембовський, М. М.
    Робота присвячена розгляду питань підвищення надійності вібромашин будівельної індустрії. На сьогодні практично відсутні роботи по розробці методів оцінки надійності вібромашин на різних стадіях їх створення.