Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Визначення магістральної тріщини на WEB- зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено методи визначення магістральних тріщин на WEB-зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій розгалужень тріщин. Описано алгоритм топологічного замикання магістральної тріщини.
  • Документ
    Дослідження функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій ланок тріщини за фігурою її представлення. Визначено вимоги та особливості реалізації оцінки функції наявності.
  • Документ
    Застосування процедури бінаризації для визначення образу дефекту типу «тріщина» на цифровому зображенні
    (КНУБА, 2013) Горда, О. В.; Пузько, О. О.; Коломієць, С. П.
    Розглянуто технологію визначення геометричних характеристик дефекту «тріщина» на поверхнях об’єктів будівництва з врахуванням їх особливостей з точки зору утворення, прояву та представлення на зображенні.
  • Документ
    Аналіз зображення дефектів типу «пітинг» на об’єктах будівництва
    (КНУБА, 2019) Горда, Олена Володимирівна
    У роботі в рамках методів неруйнівного контролю технічного стану будівель і споруд, а також будівельної техніки, визначаються і досліджуються цифрові зображення дефектів типу пітингу (Pit-дефекти), що спостерігаються на поверхні об’єктів моніторингу. Визначаються перетворення зображень, що містять Pit-дефекти (ІЗО-Pit) для цифрових зображень об'єктів будівництва. Робота виконана в рамках кластерного аналізу й орієнтована на розроблення методів побудови алгоритмів встановлення й ідентифікації дефектів такого типу на об'єктах будівництва. Для описаних перетворень проведено дослідження стосовно можливості спостереження дефектів цього типу на цифрових зображеннях, особливостей їх представлення на цифрових зображеннях, визначено основні їх елементи. Виконана формалізація перетворень для вирішення завдань розпізнання та ідентифікації зазначених дефектів в рамках оптичного методу неруйнівного контролю, а також можливі спостереження інваріантів перетворень.