Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Онтология поля компетенций инновационных проектов
    (КНУБА, 2016) Бушуев, Денис Антонович; Ярошенко, Руслан Федорович
    Рассмотрена структура и функции механизмов переноса знаний в программах развития организаций, пошаговая модель переноса знаний в программах организационного развития. Проведен анализ публикаций в области управления знаниями в проектах и программах и выбрана модель онтологий как способ представления знаний. Исследованы структуры знаний онтологии в контексте методологий управления инновационными проектами и программами. Сформирована модель пирамиды знаний в управлении инновационными проектами, которая базируется на трехуровневом представлении – стратегический, тактический и операционный уровни. Рассмотрена специфика применения компетентностного подхода в управлении проектами на основе знаний. Определены свойства комплиментарных знаний и их миграции в среде заинтересованных сторон.
  • Документ
    Управление инновационными проектами и программами в условиях кризиса
    (КНУБА, 2016) Бушуев, Денис Антонович; Ярошенко, Руслан Федорович
    Рассмотрены методологии управления проектами, программами и портфелями проектов организации в условиях кризиса. Для моделирования знаний о методологии управления проектами предложена структура, включающая: принципы, подходы, концепции, жизненные циклы, области знаний, процессы управления, модели организации и ее окружения. Предложена концептуальная схема модели для проектов, программ и портфелей проектов организации, которая обеспечивает интегрированное управление на всех уровнях организации в условиях кризиса.
  • Документ
    Управління проектами в умовах «поведінкової економіки»
    (КНУБА, 2018) Бушуєв, Сергій Дмитрович; Бушуєв, Денис Антонович; Ярошенко, Руслан Федорович
    Розвиток систем управління проектами, програмами та портфелями проектів залежить від оточення. Суттєві зміни оточення від «раціональної економіки» до «поведінкової економіки» потребують додаткових досліджень щодо ефективності застосування наявних методологій, систем знань та компетентності проектних менеджерів. Фундамент змін оточення лежить у зміні парадигми прийняття рішень в управлінні з раціональної до ірраціональної парадигми. Досліджено сучасні підходи до формування «поведінкової економіки», її специфіки з точки зору процесів прийняття рішень в управлінні проектами та аномалій, які впливають на ці процеси. Наведено змістовну модель діагностики застосування моделей та методів управління проектами у «поведінковій економіці». Досліджено паттерни поведінки проектних менеджерів при створенні продукту проекту та управлінні проектами. Такі паттерни дозволили авторам визначити вузькі місця у застосуванні сучасних методологій управління проектами в умовах «поведінкової економіки».