Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Державна регіональна політика – інструмент сталого розвитку громад та регіонів
    (Бескиди, 2018) Негода, В’ячеслав Андронович
    Державна регіональна політика – невід’ємна складова економічної політики держави, а також це інструмент координації та узгодження планів і дій усіх суб’єктів такої підтримки, які визначені законодавством України.
  • Документ
    Законодавче забезпечення регіональної політики в Україні у 1991-2017 рр.
    (Бескиди, 2017) Левицька, Надія Миколаївна; Пилипенко, Олександр Євгенович
    Головним завданням різниї країн світу протягом їх існування був розвиток регіонів як одиниць регіонального рівня управління держави, які здатні зменшити навантаження на органи центральної влади, перебравши на себе частину їх повноважень та максимально враховувати потреби місцевих жителів при прийнятті важливих рішень. Цей процес є наслідком глобалізації світу та вдалого здійснення урядами політики децентралізації, регіоналізації та демократизації.
  • Документ
    Роль місцевого самоврядування у процесах становлення ефективної моделі державної регіональної політики в Україні
    (Бескиди, 2017) Батанов, Олександр Васильович
    Основні правові, економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та організаційні засади державної регіональної політики як складової частини внутрішньої політики України визначає закон України "Про засади державної регіональної політики" від 05.02.2015 р. Згідно цього закону, метою державної регіональної політики є створення умов для динамічного, збалансованого розвитку України та її регіонів, забезпечення їх соціальної та економічної єдності, підвищення рівня життя населення, додержання гарантованих державою соціальних стандартів для кожного громадянина незалежно від його місця проживання.
  • Документ
    Державна регіональна політика: централізація замість розвитку
    (Карт-Бланш, 2015) Кресіна, Ірина Олексіївна; Стойко, Олена Михайлівна
    Посилення централізаційних процесів проявляється насамперед у відсутності виписаної процедури затвердження Державної стратегії регіонального розвитку. Навіть законопроекти, які розроблялися за часів «старої» влади, передбачали активну участь у цьому процесі Координаційної комісії з питань регіональної політики, яка схвалювала стратегію, а Кабінет Міністрів України (КМУ) лише затверджував. Ця комісія створювалася як тимчасовий консультативно-дорадчий орган, до складу якого входили представники КМУ, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, асоціацій та інших об’єднань органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку, громадських організацій.