Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 896
  • Документ
    Genetic approach to the development of social production organization
    (ПДТУ, 2020) Savenko, V. I.; Kuzior, A.
    Organizational genetics has helped to better understand how to create successful organizations and to create a prosperous state, it is necessary to turn to a unique experience of nature.
  • Документ
    Генетичний підхід до розвитку соціальної виробничої організації
    (ПДТУ, 2020) Савенко, Володимир Іванович; Кузіор, А.
    Організаційна генетика допомагає краще зрозуміти, як створювати успішні організації і сформувати процвітаючу державу, необхідно звернутися до унікального досвіду природи.
  • Документ
    Ознайомлення з системою японської освіти при вивченні історії української та зарубіжної культури
    (Митець, 1996) Біленкова, Світлана Вікторівна
    В щоденнику англійського мандрівника Петрі Ватсона, виданого на початку нашого століття, записано: «Якщо ви пробули в Японії шість неділь, ви все розумієте Через шість місяців ви починаєте сумніватися. Через шість років ви ні в чому не впевнені» Так дійсно. Японія - країна загадкова і викликає зацікавленість багатьох народів, країн
  • Документ
    Витоки духовності у формуванні та розвитку історичного середовища Чернівців
    (Чернівецький нац. ун-т, 2009) Біленкова, Світлана Вікторівна
    Коли суспільство перебуває у глибокій соціальній дезінтеграції з фактично відсутніми новими суспільними цінностями, ідеалами, котрі були б рівноцінними чи перевершували колишні, - тоді торкатись питань духовності буває досить складно.
  • Документ
    Участь студентської молоді у відродженні традицій культурного життя Чернівців
    (Вид-во Європ. ун-ту, 2002) Біленкова, Світлана Вікторівна
    Сучасні умови здійснення політичних та економічних реформ в нашій державі збільшують значення проблеми збереження багатства історичної спадщини буковинської столиці та більш ефективного використання її архітектурно-художнього та соціально-культурного потенціалу.
  • Документ
    Формирование и обогащение культурного мировоззрения при изучении японской средневековой живописи на уроках истории украинской и зарубежной культуры
    (Митець, 1998) Биленкова, Светлана Викторовна
    С японской живописью Европа ознакомилась сравнительно недавно. Первый систематический показ японской гравюры произошел на Всемирной выставке в Лондоне в 1862 году, где демонстрировались коллекционные работы и собрания Рутерфорда Алькока Это было ошеломляющее событие, которое оказало в последствии сильное влияние на развитие всего европейского искусства. Художники той поры: Уистлер, Диазз, Фортуны, Мане, Дега и др. страстно увлеклись японской живописью, которая оказала свое воздействие на их творчество.
  • Документ
    Концепція інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року
    (Бескиди, 2019) Шуляр, Андрій; Деревінський, Василь Федорович
    Житомирська Концепція ставить людину та її оточення в центр усього майбутнього планування розвитку міста. Житомир – це місто, в якому комфортно для всіх. Житомир – це місто, в якому народжуються і зростають таланти.. Житомир – це місто, яким пишаються і захоплюються. Концепція інтегрованого розвитку – це наше майбутнє і майбутнє міста Житомира.
  • Документ
    Гармонізація середовища у с. Пірново, Київської області
    (Бескиди, 2019) Михіденко, Марта
    Уявлення людини про красу залишається одним із основних чинників формування простору. Практичність та краса навколишнього середовища – властиве бажання людини. Тяга до естетичної потреби простежується у найвідоміших будівлях, як сучасних, так й історичних; в плануваннях кварталів; в композиційних осях міст та невеликих поселень; в містобудівних рішеннях районів. Сільське господарство – одна з першооснов життєздатності держави. Для зниження загроз продовольчої безпеки нашої країни процес розвитку агропромислового комплексу повинен бути керованим на основі рішення задачі комплексної і екологічно доцільної функціонально планувальної організації території сільських поселень. Створення принципово нової доктрини забезпечення продовольчої безпеки і повернення до багатоукладності сільської економіки робить це завдання фундаментальним для містобудування.
  • Документ
    Досвід організації студентського самоврядування в Київському комерційному інституті
    (Бескиди, 2019) Плетяк Валентина
    Метою дослідження є аналіз досвіду організації та практики функціонування студентського самоврядування в Київському Комерційному інституті у 1908-1914 рр. Власне, цей навчальний заклад, зважаючи на його потужну місію у забезпеченні передумов українського модерного державотворення, став одним із інтелектуальних середовищ у якому були сприятливі умови формування організованої української інтелігенції. Тому потребує дослідження особливість процесу формування такого середовища.
  • Документ
    Архітектура як засіб маніпуляції
    (Бескиди, 2019) Паньків Давид; Деревінський, Василь Федорович
    Кожна культура має якісь стандарти часу, які вважається допустимим витрачати даремно. Скажімо, коли ви купуєте нерухомість, 15 хвилин від метро – нормально, а 20 – вже забагато. Так й величезні площі, на подолання яких вам потрібно 30 хвилин (наприклад, в радянських проєктах середини століття) – теж інструмент соціального контролю, соціального поділу. Тому технології роботи з простором дуже багато говорять про культуру, для якої вона створена. Через здатність архітектури до програмування певних емоцій та налаштування людей на певний ідеологічний устрій її можна назвати засобом маніпуляції, який широко використовувався на службі у тоталітарних державах XX століття.