Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Поштова площа - як туристична локація, та історичне різноманіття Києва
    (Бескиди, 2019) Ніколаєва, Тетяна Михайлівна
    На прикладі історії Поштової площі Києва, розглядаються можливості розкриття туристичного потенціалу місцевості, за рахунок як існуючих пам’яток історії і культури, так і майбутнього культурно-туристичного центру «Річкова брама тисячолітнього Києва», що створить комфортний публічний простір прибережної частини міста. Акцентується увага на своєрідності історичної забудови площі, а також на сучасних потребах реконструкції площі, як привабливого місця для туристичного дозвілля.
  • Документ
    Туристична привабливість «Київської фортеці»: відголоски минулого та виклики сьогодення
    (Бескиди, 2018) Ніколаєва, Тетяна Михайлівна
    Фортифікаційні споруди Києва - завжди актуальна та цікава теми для туризму. Звісно, споруди, яким виповнилось кілька сотен років потребують реставрації і довершеності. Це є надзвичайно важливою особливістю нашого міста. Хоч Київська фортеця не брала участі у бойових діях, бо з розвитком артилерійських технологій та появою нарізної артилерії , втратила військове значення перетворившись на фортецю-склад. Проте історична цінність фортечного комплексу «Київська фортеця» робить сучасний туристичний Київ особливим. Адже це найбільша земляна фортеця Європи і вона має вписатись в архітектурно-історичне тло нашої столиці, з обов’язковою реставрацією цінних об’єктів. В даному випадку «Вежа-4 - Наводницька вежа» з комплексу «Київська фортеця». Можливо це буде важливим довершенням комплексу вражень від Києва - давньої європейської столиці
  • Документ
    Фрагменти Київської архітектурної спадщини Терещенків
    (Бескиди, 2017) Ніколаєва, Тетяна Михайлівна
    Історична архітектурна спадщина - візитівка кожного міста. Київ, не дивлячись на історичні катаклізми : війни, революції - має своє обличчя. це завдяки будівлям ХІХ початку ХХ століття.