Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Актуальні проблеми конституційно-правового забезпечення соціальної інклюзії в Україні: локальні та регіональні аспекти
    (Бескиди, 2018) Батанов, Олександр Васильович; Миколаєнко, Ольга Олександрівна
    Процеси демократизації та гуманізації сучасного суспільства передбачають подолання всіх форм дискримінації, забезпечення рівності у правах, свободах та можливостях для всіх груп населення, насамперед, тих, хто потребує особливої уваги та підтримки: особи з інвалідністю, малозабезпечені і багатодітні сім’ї, талановиті діти, бідні, мігранти, тимчасово переміщені особи, невиліковно хворі. Як свідчить позитивний зарубіжний досвід, з метою підтримки та захисту цих та інших категорій людей, які потребують особливої уваги, у державі має здійснюватися ефективна інклюзивна політика.
  • Документ
    Роль місцевого самоврядування у процесах становлення ефективної моделі державної регіональної політики в Україні
    (Бескиди, 2017) Батанов, Олександр Васильович
    Основні правові, економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та організаційні засади державної регіональної політики як складової частини внутрішньої політики України визначає закон України "Про засади державної регіональної політики" від 05.02.2015 р. Згідно цього закону, метою державної регіональної політики є створення умов для динамічного, збалансованого розвитку України та її регіонів, забезпечення їх соціальної та економічної єдності, підвищення рівня життя населення, додержання гарантованих державою соціальних стандартів для кожного громадянина незалежно від його місця проживання.
  • Документ
    Концептуальні проблеми сучасного унітаризму в Україні у контексті світового досвіду
    (Економічна думка, 2016) Батанов, Олександр Васильович
    Відповідно до Конституції України за формою територіального устрою наша держава є унітарною. Термін «унітарна держава» походить від латинського unus, unitаs, що означає «один», «єдність». Унітарна держава, таким чином, складається не з державних утворень, а з адміністративно- територіальних одиниць, правовий статус яких визначається центральною владою. Унітарний характер держави означає, що територія у межах існуючих державних кордонів є цілісною і недоторканною, що складові частини цієї території перебувають у нерозривному взаємозв’язку, відзначаються внутрішньою єдністю і не мають ознак державності, як це властиво складовим частинам, скажімо, федеративної держави.