Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Експериментальні дослідження роботи тримасної вібраційної дробарки
    (КНУБА, 2013) Міщук, Є. О.
    Розглянута експериментальна установка тримасна вібраційна щокова дробарка для проведення досліджень параметрів механічного режиму. Представлені результати експериментальних досліджень.
  • Документ
    Системне моделювання проектного розрахунку щокової дробарки з складним рухом щоки
    (КНУБА, 2010) Яковенко, Валерій Борисович; Забродський, М. М.
    В промисловості будівельних матеріалів щокові дробарки в основному застосовують для великого і середнього подрібнення порід високої та середньої міцності. Огляд існуючих конструкцій щокових дробарок показав, що на сьогоднішній день найпоширеніші дробарки зі складним рухом щоки. Це пояснюється тим, що такі дробарки більш компактні, мають меншу масу і потужність приводного двигуна, високу врівноваженість рухомих частин, більшу продуктивність. Типорозмір дробарки характеризує ширина прийомного отвору В (відстань між плитами, що дроблять, у верхній частині камери дроблення в момент максимального відходу рухливої щоки). Цей розмір визначає максимально можливу крупність шматків, що завантажуються в дробарку. Зробивши пошук по матеріалом вітчизняних і закордонних джерел була складена множина щокових дробарок зі складним рухом щоки залежно від розмірів приймального отвору BxL.
  • Документ
    Аналіз процесу руйнування в щокових дробарках
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Міщук, Євген Олександрович
    Недосконале вивчення процесу руйнування матеріалу в камері подрібнення щокової дробарки, велика кількість теорій руйнування матеріалу, емпіричних залежностей, що не мають теоретичного підґрунтя спонукало до аналізу процесу руйнування в щокових дробарках.
  • Документ
    Визначення параметрів двосторонньої резонансної щокової дробарки та розрахунок віброізоляції
    (КНУБА, 2013) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Здійснені розрахунки моментів інерції складових елементів вібраційної щокової дробарки, центрів інерції та жорсткості системи в цілому. Визначені амплітуди коливань центру мас дробарки в напрямку координатних осей. Встановлені колові частоти власних поступальних і обертальних коливань в напрямку відповідних осей. Наведено аналіз та розрахунок металевих та гумових віброізоляційних елементів.