Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Системне моделювання проектного розрахунку вібромайданчика з вертикально направленими коливаннями
    (КНУБА, 2010) Забродський, М. М.
    Вібромайданчики – це машини, які забезпечують добре і швидке ущільнення жорстких бетонних сумішей по всьому об’єму формуємих залізобетонних виробів, особливо при їх важкій конфігурації та великих розмірах. Вібромайданчики зазвичай включають в себе один або декілька віброзбудужувачів, встановлених еластично відносно фундаменту, електричний привід віброзбуджувача, синхронізатори та інші вузли. В залежності від типу формуємого виробу конструктивно вібромайданчики бувають: ударно вібраційні, з вертикально направленими гармонійними коливаннями, резонансні з горизонтально направленими коливаннями. В даному випадку буде проведено системне моделювання проектного розрахунку вібромайданчика з вертикально направленими коливаннями, який широко застосовують для ущільнення плоских виробів.
  • Документ
    Залежність показників реставраційної цем’янкової штукатурки від способу ущільнення штукатурної суміші
    (КНУБА, 2012) Молодід, Олександр Станіславович
    Наведено результати досліджень впливу способу ущільнення запропонованої реставраційної цем’янкової штукатурки, після її формування в опалубку, на створення в ній тріщин, міцність на стиск, міцність зчеплення з основою та пористість.
  • Документ
    Оцінка пружно-деформованого стану бетонної суміші при ущільненні її на віброустановці з вертикальним розташуванням збудників коливань
    (КНУБА, 2012) Корнійчук, Борис Валерійович
    Проведена оцінка пружно-деформованого стану бетонної суміші при ущільненні її на віброустановці з вертикальним розташуванням збудників коливань.
  • Документ
    Залежність показників реставраційної цем’янкової штукатурки від способу ущільнення штукатурної суміші
    (КНУБА, 2012) Молодід, О. С.
    наведено результати досліджень впливу способу ущільнення запропонованої реставраційної цем’янкової штукатурки, після її формування в опалубку, на створення в ній тріщин, міцність на стиск, міцність зчеплення з основою та пористість.
  • Документ
    Теорія деформування будівельних матеріалів і сумішей
    (КНУБА, 2001) Сівко, В. Й.; Долобан, Ю. О.
    Для оцінки ефективності роботи машин необхідно вміти описати процес руху матеріалу, а для визначення навантажень на робочі органи машин і потужності привода необхідно знати опір, що створює матеріал на робочі органи машин.