Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Виймання корисних копалин з дна секторним способом
    (КНУБА, 2004) Сукач, М.К.; Магнушевський, В.І.
    Геологічні дослідження, проведені в центральних районах океанів протягом останніх десятиріч, дозволили виявити перспективні для промислового освоєння ділянки поліметалевих рудних стягнень – конкрецій – у першу чергу в районі Кларион Клиппертон Тихого океану.
  • Документ
    Целевая функция оптимизации селективного рабочего органа
    (КНУБА, 2004) Сукач, М.К.; Никитенок, С.А.
    Совершенствование подводных землеройных машин возможно путем оптимизации рабочих органов за счет установления их рациональных параметров. В соответствии с принципами оптимизации землеройных машин, предложенными Е.Н.Кудрявцевим [
  • Документ
    Оптимізація режиму роботи та конструктивних параметрів шнекового кільцевого бура
    (КНУБА, 2003) Дворніченко, А.П.; Сукач, М.К.
    Для визначення оптимального режиму роботи шнекового кільцевого бура та його раціональних параметрів необхідно вибрати критерій оптимізації. Критеріями, що оцінюють режим роботи та конструкцію бура, є максимальна продуктивність утворення свердловини; мінімальна вартість робочого органа; максимальне значення швидкості подачі та частоти його обертання; мінімальне осьове зусилля та обертовий момент; діапазон розроблюваних робочим органом ґрунтів та порід; надійність та довговічність шнекового кільцевого робочого органа; мінімальна металоємність; мінімальні витрати енергії на розробку свердловини; мінімальна вартість утворення свердловини та ін.
  • Документ
    Анализ исследований рабочего процесса подводных землеройных машин
    (КНУБА, 2003) Сукач, М.К.
    На начальном этапе работ по созданию глубоководных грунторазрабатывающим машин наибольшее внимание уделялось машинам с гидравлическим типом рабочего оборудования. Это связано с возможностью унификации гидроустановок, используемых для разработки и транспортирования материала. К исследованиям глубоководных землеройных машин с гидравлическим оборудованием относятся испытания, проведенные ВИМС совместно с ЦНИИС, в которых была доказана работоспособность машины, но выводы об эффективности этого типа оборудования не сделаны.