Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Синтез робочої характеристики пружних елементів машин роликового формування
    (КНУБА, 2008) Гарнець, В. М.; Човнюк, Ю. В.; Приходько, Я. С.
    Роликове формування плитних конструкцій забезпечується шляхом сполучення зворотно-поступального руху масивного робочого візка з роликами і форми, в якій послідовно формується виріб. При здійсненні кожного циклу візок при зміні напрямку руху проходить через зону, у якій відбувається немиттєва зміна вектору швидкості руху на протилежний. Для зменшення енергетичних втрат та впливу знакозмінних навантажень на конструкцію машини в цілому передбачено встановлення на несучому порталі пружних елементів. Такі елементи повинні забезпечувати швидкий вихід на сталий режим руху при зміні його напрямку. Тобто зміною прискорення візка на досить короткій ділянці шляху візка можна знехтувати і вважати у подальшому швидкість постійною.
  • Документ
    Визначення продуктивності процесів при формуванні на БФА
    (КНУБА, 2007) Гарнець, В. М.; Булавка, О. О.
    Стабільна безперервна робота бетоноформуючого агрегату (БФА) і технологічної лінії в цілому значною мірою визначається експлуатаційною надійністю бункерних пристроїв, які є їх невід‘ємною частиною.
  • Документ
    Врахування впливу дотичних напружень в системі "віброплощадка – бетонна суміш – привантажувач"
    (КНУБА, 2006) Гарнець, В. М.; Косминський, І. В.
    При роботі системи «віброплощадка – бетонна суміш –привантажувач» основна енергія витрачається на подолання сил опору, які виникають при взаємодії робочих органів з оброблюваним середовищем. Сили опору містять у собі різні за природою та механізмом виникнення складові. Це, перш за все, реакція шарів бетонної суміші при її деформування, яка проявляється по різному в процесі ущільнення.
  • Документ
    Високоефективні машини для виготовлення виробів із бетонних сумішей
    (КНУБА, 2001) Назаренко, І. І.; Гарнець, В. М.; Баранов, Ю. О.; Омельченко, В. А.; Свідерськи, А. Т.; Ручинський, М. М.
    Значне місце в ряду інженерного прогнозування займає морфологічний підхід, котрий базується на комбінаторному принципі пошуку і дозволяє цілеспрямовано відшукувати велику кількість варіантів технічних рішень.