Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Вплив властивостей середовища на визначення параметрів привантаження
    (КНУБА, 2004) Гарнець, В.М.; Косминський, І.В.
    При визначенні параметрів привантаження, одним із важливих чинників є вибір моделі суміші, яка є проміжним елементом між віброплощадкою та привантажувачем. Для опису процесу ущільнення суміші необхідно знати її напружено-деформований стан, що характеризується реологічними властивостями.
  • Документ
    Визначення сил опору при роботі поверхневих віброущільнювачів
    (КНУБА, 2003) Гарнець, В.М.; Шаленко, В.О.
    В промисловому, цивільному і житловому будівництві, при виробництві збірних і монолітних залізобетонних конструкцій широко застосовують віброущільнювальні механізми поверхневої дії. За функціональним призначенням і конструктивним виконанням поверхневі віброущільнювачі виконуються переставними і ковзними.
  • Документ
    Перспективні напрямки розвитку обладнання для безперервного формування залізобетонних конструкцій
    (КНУБА, 2002) Гарнець, В.М.
    Технологічні процеси формування залізобетонних виробів є найбільш трудомістким, металоємким і такими, що складно піддаються автоматизації. В цій області, особливо в технології формування плит перекрить і покрить, ригельних балок, паль і т.п., фактори підвищення ефективності виробництва в значній мірі використані. В Україні використовується практично на всіх підприємствах будівельної індустрії морально застаріле обладнання, експлуатація якого створює соціально-непривабливі умови для праці. Тому задачі удосконалення і інтенсифікації виробництва повинні вирішуватись на основі докорінних змін в технології виробництва залізобетону.
  • Документ
    Моделювання процесу ролико-екструзійного формування пустотних панелей
    (КНУБА, 2001) Гарнець, В.М.; Сосюра, А. В.
    Ролико-екструзійний метод формування пустотних панелей перекриття має переваги технічного та технологічного характеру в порівнянні з відомими вібраційними [1, 2] та безвібраційними роликовими [2, 3].