Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/77

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Аналітичні дослідження полів швидкостей і температур повітря в теплицях з децентралізованим мікрокліматом
    (КНУБА, 2005) Малкін, Е. С.; Фуртат, І. Е.; Чепурна, Н. В.
    Наведено результат аналітичних досліджень полів швидкостей і температур повітря в теплицях з камерами децентралізованого мікроклімату. Ці результати є основою для розроблення методики інженерного розрахунку системи опалення таких теплиць.
  • Документ
    Система екологічно чистого тепло-1 холодопостачання житлових і громадських будівель з використанням сонячної енергії
    (КНУБА, 2002) Малкін, Е. С.; Кушніров, О. С.
    Розглянуто питання використання сонячної енергії для теплопостачання та кондиціювання громадських та житлових будівель. Наведено принципові схеми роботи компресійної та абсорбційної комбінованих холодильних машин, поєднаних з соячним колектором. Розглянуто основні етапи аналізу економічної ефективності системи сонячного тепло- та холодопостачання. Розглянуто питання акумуляції теплоти ємкісними акумуляторами та акумуляторами з використанням фазового перетворення акумулюючого матеріалу.
  • Документ
    Дослідження параметрів повітря в системі децентралізованого мікроклімату розсадного відділення теплиць
    (КНУБА, 2002) Малкін, Е. С.; Чепурна, Н. В.
    Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень вологості, вологовмісту та швидкості повітря у зоні локального мікроклімату. Проведені дослідження показують, що при визначеному за умов теплового балансу внутрішньої і зовнішньої задачі кількості повітря створюються оптимальні (для росту розсади) параметри повітря практично в усьому об’ємі мікрозони.
  • Документ
    Нові тенденції підвищення ефективності опалювальних приладів
    (КНУБА, 2001) Малкін, Е. С.; Гламаздін, П. М.
    Розглянуто аналіз процесів теплообміну сучасних опалювальних приладів. Для забезпечення можливості коректного порівняння приладів при близьких характеристиках запропоновано порівняти їх за здатністю забезпечувати мінімальне розрегулювання системи опалення на протязі опалювального сезону та роботу системи при найбільш економічному графіку температур теплоносія. Показано, що найбільш перспективними приладами є такі, що суміщують особливості радіаторів і конвекторів.
  • Документ
    Експериментальні дослідження параметрів повітря в системі локального мікроклімату в розсадних відділеннях теплиць
    (КНУБА, 2001) Малкін, Е. С.; Чепурна, Н. В.
    Наведено аналіз існуючих централізованих систем створення мікроклімату в розсадних відділеннях теплиць. Показано перспективність запропонованої децентралізованої системи створення локального мікроклімату в зоні росту розсади. Викладено методику експериментальних досліджень температури, вологості та швидкості повітря у блоці локальної системи. Наведено результати досліджень температурного поля.
  • Документ
    Оцінка вторинних енергоресурсів та напрямки підвищення енергоефективності при реконструкції систем паропостачання промислових підприємств
    (КНУБА, 2015) Малкін, Е. С.; Погосов, О. Г.
    В статті наводяться види та параметри характерних вторинних енергоресурсів та розглянуті можливі варіанти реконструкції систем паропостачання промислових підприємств, при реалізації яких досягається підвищення рівня енергозбереження та відповідно зменшуються енергетичні затрати на одиницю продукції. Представлене систематизоване коло завдань, пов’язаних із енергозбереженням в досліджуваній сфері. Наведені заходи дозволяють в повній мірі зберегти основу технологічного процесу, особливо на етапі споживання енергії кінцевими споживачами. Наводяться схеми енергоефективних систем паропостачання.
  • Документ
    Процес обробки води в магнітних полях
    (КНУБА, 2015) Малкін, Е. С.; Журавська, Н. Є.; Коваленко, Н. О.
    Проаналізовано існуючи наукові гіпотези впливу магнітного поля на молекули води, особливості омагнічено'і води, які можливо використати в багатьох сферах життєдіяльності, в енергетиці та інш. Застосування технологій з використанням омагніченої води сприяє економії та збереженню ресурсів Землі.
  • Документ
    Розрахунки енергетичної та ексергетичної ефективності систем гарячого водопостачання об’єктів житлово-комунального сектора
    (КНУБА, 2016) Малкін, Е. С.; Журавська, Н. Є.
    Наведена методика та приклади енергетичної та ексергетичної ефективності систем гарячого водопостачання. Проведений на основі розробленої методики термодинамічний аналіз підтвердив результати попередніх досліджень і показав, що в запропонованих системах досягається підвищення енергетичного ККД у 3,5…9 разів, ексергетичного ККД для промислових підприємств – у 3…6 разів, а ексергетичного ККД для житлово-комунального сектору – в 4…20 разів. Особливо ефективними є індивідуальні холодильно-теплонасосні системи, які забезпечують збільшення енергетичного ККД у 20…60 разів, ексергетичного – в 6…60.
  • Документ
    Перспективи та аспекти застосування систем теплохолодопостачання, які використовують приповерхневі шари води в якості теплового аккумулятора
    (КНУБА, 2014) Малкін, Е. С.; Кулінко, Є. О.
    Розглянуто питання застосування приповерхневих шарів води в якості теплового акумулятора. Розглянуті можливі схеми відбору теплової енергії землі та приповерхневих вод. Вказано на ряд факторів, що впливають на не стаціонарність процесів теплоакумулювання. Описано можливі шляхи реалізації поставленого питання. Окреслено ряд проблем та шляхи можливого їх вирішення. Наведено принципові схеми, які можуть бути використані для реалізації систем теплохолодопостачання, які використовують приповерхневі шари води в якості теплового акумулятора.
  • Документ
    Руйнування відкладень під впливом поверхнево-активних речовин та магнітного поля
    (КНУБА, 2015) Малкін, Е. С.; Габа, К. О.
    Приводиться методика та результати експериментального дослідження кінетики відшарування відкладень і процесу просочування водних розчинів триетаноламінових ефірів жирних кислот у капілярно-порове тіло. Визначено оптимальну температуру теплоносія та концентрацію модифікатора для руйнування відкладень. Встановлено вплив поля природних магнітів