Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/77

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Вплив температурного поля в топці котла на його екологічні характеристики.
    (КНУБА, 2011) Гламаздін, Д. П.; Гламаздін, П. М.
    В статті наведені результаті еколого-теплотехнічних випробовувань реконструйованого водогрійного котла ПТВМ-ЗОм з заміною штатних пальників РГМГ на два пальники SG-150. Наведені екологічні характеристики котла для двох аеродинамічних режимів спалювання газу - з круткою та без крутки газоповітряної суміші при формувані факелу.
  • Документ
    Нові тенденції підвищення ефективності опалювальних приладів
    (КНУБА, 2001) Малкін, Е. С.; Гламаздін, П. М.
    Розглянуто аналіз процесів теплообміну сучасних опалювальних приладів. Для забезпечення можливості коректного порівняння приладів при близьких характеристиках запропоновано порівняти їх за здатністю забезпечувати мінімальне розрегулювання системи опалення на протязі опалювального сезону та роботу системи при найбільш економічному графіку температур теплоносія. Показано, що найбільш перспективними приладами є такі, що суміщують особливості радіаторів і конвекторів.
  • Документ
    Нічне акумулювання теплоти в системах гарячого водопостачання
    (КНУБА, 2010) Гламаздін, П. М.; Гламаздіна, А. Д.
    В статті йдеться про недоліки центрального гарячого водопостачання та. запропонований метод подолання їх негативного впливу шляхом організації нічного акумулювання гарячої води. Розглянуті варіацій зменшення об’ємів акумуляторів та їх конструкції.
  • Документ
    Методи підготовки води для систем теплопостачання
    (КНУБА, 2010) Гламаздін, П. М.; Цикал, К. О.
    У статті проводиться порівняльний аналіз сучасних антинакипних методів підготовки води для систем теплопостачання.
  • Документ
    Можливості зниження аварійності мереж централізованого гарячого водопостачання шляхом деаерації води
    (КНУБА, 2015) Тарадай, О. М.; Фоміч, С. В.; Гламаздін, П. М.
    Виконано аналіз найбільш характерних причин відмов в роботі систем централізованого гарячого водопостачання. Розглянуто найбільш поширені методи, що сприяють зниженню аварійності систем централізованого гарячого водопостачання. Може бути використано при проектуванні, будівництві чи реконструкції централізованої системи гарячого водопостачання мікрорайона, селища, міста.
  • Документ
    Економічні аспекти використання електрокотелень
    (КНУБА, 2009) Гламаздіна, А. Д.; Гламаздін, П. М.
    В статті йдеться про економічну доцільність переходу на електротеплопостачання. Розглянуті можливі засоби зменшення об’єму рідинних акумуляторів теплоти. Проведений аналіз можливого застосування інших видів акумуляторів теплоти
  • Документ
    Можливості використання нормативного методу «Тепловий розрахунок котельних агрегатів» для розрахунку жаротрубно-димогарних котлів
    (2018) Гламаздін, П. М.; Криворук, М. А.; Шварценбергер, Р.
    Останні роки в системах централізованого теплопостачання міст України набула поширення практика використання жаротрубно-димогарних водогрійних котлів при заміні водогрійних котлів у опалювальних котельнях після завершення строку експлуатації. При цьому жаротрубні котли можуть бути використані як імпортні , так і вітчизняні. Проектування котельних з такими котлами і, особливо, їхнє конструювання часто вимагає проведення теплового розрахунку котла,перевірочного або конструктивного. При цьому виникає проблема. Чинний в Україні нормативний документ «Тепловий розрахунок котельних агрегатів» не містить вказівок щодо розрахунку жаротрубно-димогарних котлів. Він дає настанови з розрахунку водогрійних та парових котлів, до того ж тільки з потужністю більше 75 т/год. Такі настанови не завжди можна використати напряму, безпосередньо. Наприклад, для жаротрубно-димогарних котлів використовуються жарові труби з хвилястою поверхнею стінок. Такий випадок не передбачений в нормативному документі. Серед іншого, виникають труднощі щодо визначення параметру М, який враховує характер розподілу температури за висотою жарової труби та залежний від відносного місцезнаходження максимальної температури полум’я. Наявність таких проблем обумовлює необхідність розроблення спеціального нормативного документу з рекомендаціями щодо виконання теплового розрахунку жаротрубно-димогарних котлів або додатку до чинного нормативного документу, присвяченого вирішенню цієї проблеми. Сформульовано опис основних проблем, які виникають при виконанні теплового розрахунку жаротрубно-димогарних котлів за допомогою чинного в Україні нормативного документу «Тепловий розрахунок котельних агрегатів», і показаний шлях їхнього вирішення.