Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Синтез робочої характеристики пружних елементів машин роликового формування
    (КНУБА, 2008) Гарнець, В. М.; Човнюк, Ю. В.; Приходько, Я. С.
    Роликове формування плитних конструкцій забезпечується шляхом сполучення зворотно-поступального руху масивного робочого візка з роликами і форми, в якій послідовно формується виріб. При здійсненні кожного циклу візок при зміні напрямку руху проходить через зону, у якій відбувається немиттєва зміна вектору швидкості руху на протилежний. Для зменшення енергетичних втрат та впливу знакозмінних навантажень на конструкцію машини в цілому передбачено встановлення на несучому порталі пружних елементів. Такі елементи повинні забезпечувати швидкий вихід на сталий режим руху при зміні його напрямку. Тобто зміною прискорення візка на досить короткій ділянці шляху візка можна знехтувати і вважати у подальшому швидкість постійною.
  • Документ
    Контактна взаємодія роликових робочих органів при формуванні кільцевої конструкції
    (КНУБА, 2011) Зайченко, С. В.; Шевчук, С. П.; Гарнець, В. М.
    У статті розглядаються процеси створення тунелю прохідницькими щитами з роторним робочим органом. Розкрито закономірності зміни нормальних і дотичних контактних тисків між роликовими робочими органами та пластичним середовищем.
  • Документ
    Динамічна взаємодія роликових робочих органів з бетонною сумішшю
    (КНУБА, 2012) Зайченко, Стефан
    Розглянуті концепції і основні моделі течії бетонних сумішей. Використана модель в’язко-пластичного середовища Бінгама, що дозволяє врахувати додаткові складові опори бетонної суміші, які викликані динамічними навантаженнями робочих органів при формуванні кільцевого кріплення підземної споруди.
  • Документ
    Тривимірне моделювання процесу роликового ущільнення стовбурного кріплення
    (КНУБА, 2012) Зайченко, С. В.; Шевчук, С. П.; Гарнець, В. М.
    В статті розглядається трьохмірне моделювання процесу роликового формування кріплення шахтного стовбура, з метою визначення контактних тисків взаємодії роликових робочих органів з середовищем, що оброблюється.
  • Документ
    Дослідження процесу бокового розширення при роликовому формуванні
    (КНУБА, 2013) Зайченко, С.
    Розглянуто концепції та основні моделі процесу роликового формування будівельних сумішей з врахуванням можливості просторового відносного руху контактуючих точок оброблює мого середовища. Досліджено ефект бокового розширення будівельної суміші при роликовому формуванні, що дозволяє з більшою точністю визначити контактні тиски, які виникають при взаємодії роликових робочих органів з оброблюваним середовищем. Визначення контактних тисків дозволяє встановити основні енергосилові параметри роликових бетоноформуючих агрегатів для виробництва будівельних конструкцій.