Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 20
  • Документ
    Міцність бетонів у конструкціях логістичного центру збудованого за іноземні інвестиції
    (КНУБА, 2012) Голубничий, Анатолій Володимирович; Голубничий, Г. А.
    Наведені результати досліджень міцності бетонів у залізобетонних конструкціях логістичного центру.
  • Документ
    Склади для опорядження ніздрюватих бетонів зниженої густини
    (Знання, 2013) Лаповська, С. Д.
    В статті висвітлено результати розробки штукатурних розчинів для опорядження стін з ніздрюватобетонних виробів марки за середньою густиною D300-D400.
  • Документ
    Міцність бетону на малоклінкерному шлакопортландцементі
    (Знання, 2013) Дворкін, Л. Й.; Дворкін, О. Л.; Мироненко, А. В.; Степасюк, Ю. О.
    В статті розглянуто результати досліджень бетонів, виготовлених на основі малоклінкерного шлакопортландцементу зі вмістом клінкеру менше 20 %. Визначено вплив різних пластфікуючих добавок та тепловологісної обробки на міцнісні характеристики бетону. Запропоновано методику розрахунку складів бетону на малоклінкерному ШПЦ міцністю до 60 МПа.
  • Документ
    Ефективність використання напівводного гіпсу в лужному портландцементі
    (Знання, 2013) Рунова, Р. Ф.; Руденко, І. І.; Константинівський, О. П.
    В статті розглянуто можливість регулювання добавкою напівводного гіпсу строків тужавлення та міцності лужного портландцементу.
  • Документ
    Фактична міцність матеріалів конструкцій будівель та споруд при їх будівництві та в стадії експлуатації
    (ДП НДІБК, 2016) Москаліна, І. М.; Лащенко, Ю. М.; Москаліна, В. І.; Клименко, А. О.
    Узагальнено результати та досвід інструментального визначення міцності бетону конструкцій будівель та споруд. The results and experiment of instrumental determination of concrete strength of the structure of buildings and facilities were summarized.
  • Документ
    Вплив теплових процесів на роботоздатність відрізних інструментів
    (КНУБА, 2013) Абрашкевич, Ю. Д.; Поліщук, А.
    В статті розглянуто та проаналізовано комплекс досліджень по визначенню головних факторів, що впливають на зносостійкість абразивних кругів.Визначено, що найбільший вплив на зносостійкість абразивних кругів здійснює тепло, яке проникає в глибину круга під час різання матеріалів. Наслідком цих досліджень є визначення методу зменшення кількості тепла за рахунок виготовлення інструменту з шороховатими поверхнями. Розроблено рекомендації щодо створення привідних машин для використання абразивних армованих кругів.
  • Документ
    Використання золи теплоелектростанцій у виробництві бетону
    (КНУБА, 2018) Клапченко, В.; Краснянський, Г.; Азнаурян, І.; Кузнецова, Ірина Олександрівна
    З метою зниження собівартості і енергоємності бетону, зменшення негативного навантаження на навколишнє середовище при його виробництві широко використовуються промислові відходи, зокрема зола уносу теплоелектростанцій. У роботі наведені результати досліджень рівноважних водоутримуючих і масопереносних властивостей розчинної частини бетону з добавками зол теплоелектростанцій з метою отримання додаткової інформації про механізм взаємодії частинок золи з цементом і його взаємозв'язку з показниками міцності це¬ментно-зольних матеріалів. Методами ізотермдесорбції і капілярного просочення виміряні рівноважний вологовміст при різній вологості повітря, диференціальні криві розподілу пор за радіусами, максимальний вологовміст, капілярна пористість і коефіцієнт масопереносу розчинної частини бетону з добавками зол Криворізької і Ладижинської ТЕС. Отримані результати для зразків, які були піддані термовологісній обробці, та для зразків після 28-ми діб природного тверднення. У наближенні монодисперсної глобулярної структури досліджених матеріалів розраховані ефективний радіус пор, які беруть участь в масопереносі, і коефіцієнт фі¬льтрації. Виміряна також міцність при стиску зазначених матеріалів. На підставі проведених досліджень встановлений характер впливу на зміну показників міцності цих матеріалів таких факторів, як гранулометричний, хімічний, фазовий склад золи, водоцементне відношення, режим тверднення. Показано, що для адекватної інтерпретації отриманих результатів необхідним є одночасне врахування таких факторів, як вміст золи в суміші, водо-цементне співвідношення, пористість, ефективний радіус пор, розподіл пор за розмірами. Показано, що має місце задовільна кореляція між міцністю при стисненні матеріалів і коефіцієнтом фільтрації. Запропоновано оптимальні склади бетону із добавками золи.
  • Документ
    Експериментально-теоретичніі дослідження приопорних ділянок монолітних залізобетонних балок з криволінійною попередньо-напруженою арматурою
    (КНУБА, 2016) Козак, О. В.; Журавський, О. Д.
    Наведені результати експериментально-теоретичних досліджень міцності похилих перерізів монолітних нерозрізних балок з напружуваною (без зчеплення з бетоном) криволінійною арматурою з натягом на бетон.
  • Документ
    Теоретичні основи руйнування середовищ в умовах напружено-деформованого стану
    (КНУБА, 2011) Сівко, В. Й.
    Як основний чинник деформування і середовища розглянуто поле напружень під дією штампа. Установлена зонна руйнування , її розміри і залежність від параметрів навантаження розрахована енергія руйнування.
  • Документ
    Порівняльний аналіз розрахунку перерізів згинальних елементів за поперечною силою
    (КНУБА, 2013) Козак, О. В.
    Розглянуті основні методики розрахунку міцності похилих перерізів залізобетонних балок, виконані порівняльні чисельні розрахунки проміжної опори монолітної залізобетонної нерозрізної балки відповідно до розглянутих методів.