Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Аналіз історичного розвитку нормування квартир, як відображення соціально-економічних умов розвитку житла
    (КНУБА, 2019) Муска, Б. В. - Б.
    У статті викладено аналіз розвитку нормотворення в різні історичні періоди та впливу соціальних і економічних умов розвитку житла, починаючи з радянських часів минулого століття до нашого часу. Особлива увага приділяється будівельним нормам та їх відображенню у планувальних рішеннях та створенні комфортного житла.
  • Документ
    Архітектурне формування масового житла на сучасному етапі (на прикладі Донецького регіону)
    (КНУБА, 2013) Ануфрієнко, А. В.
    У статті розглядаються питання формування масового житла на сучасному етапі, надання житла черговикам, шляхи розвитку іпотечного житлового кредитування. Проаналізовано також досвід інших країн у будівництві та наданні соціального житла. На підставі аналізу, проведеного автором, пропонується сучасне розуміння терміна "масове житло", пропонуються принципи його формування та методологічні ознаки
  • Документ
    Методика проектування житла як соціального генератора суспільства
    (КНУБА, 2012) Карпова, Л. В.
    У статті аналізуються проблеми проектування житла від радянських часів до нашого часу. Проаналізовані методи та перспективи сучасного проектування.
  • Документ
    Вспомнить давно забытое, или назад в будущее
    (КНУБА, 2014) Серёгин, Ю. И.; Жубинский, А. А.
    В Украине особо остро стоит проблема обеспечения жильем молодых семей. Да и не только молодых – со времен Советского Союза много семей до сих пор обитает в общежитиях, малопригодных для полноценной жизни. А сколько необходимо восстановить жилья на Востоке Украины, построить для переселенцев из Крыма, для военнослужащих возрождаемой Украинской Армии! Для решения проблемы социального жилья нам следует заглянуть в свое прошлое, а также посмотреть и изучить, что делается в продвинутых в плане архитектуры странах. Необходимо выработать понятия: «социальное жилье», «доступное жилье» и их параметры.