Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Пошук істини. Ландшафтна архітектура та туристично-рекреаційні комплекси в дипломних проектах 2020 року
    (КНУБА, 2020) Яценко, В. О.; Короткова, Т. М.
    Дана стаття не є науковою в сфері професійної діяльності архітектора, проте вона в деякій мірі відповідає на запитання: хто завтра буде створювати архітектуру, що інтересує майбутніх спеціалістів, як вони реагують на зміни соціального стану суспільства, як вони розуміють свою професію і де на їхню думку її місце серед інших професій та ін. В статті коротко показано одну сферу містобудівної діяльності, ландшафтна архітектура та наведені приклади молодих спеціалістів розуміння проблеми. Як видно з проектних рішень, червоною лінією проходить екологія, соціальні питання, можливість розумного співіснування природи та людини. Розглянуто три напрямки розвитку ландшафтної архітектури – це ландшафтна архітектура урбанізованого середовища, ландшафтна архітектура як елемент економічного та соціального розвитку малих міст та ландшафтна архітектура як економічний потенціал розвитку нових структурних елементів розселення локальних систем. В статті широко наведені приклади концептуальних ідей молодих спеціалістів, які можуть заінтересувати різні сфери суспільства. Ми так думаємо, ми так бачимо, ми так зробимо.
  • Документ
    Приемы по размещению киноконцертных комплексов
    (КНУБА, 2016) Мержиевская, Н. Ю.; Шулипа, Д. В.
    В данной статье рассмотрены основные приемы по размещению киноконцертных комплексов в структуре города и за его пределами. Проанализированы две основные тенденции размещения такого типа зданий. Детально освещена проблема выбора участка для культурно-зрелищных учреждений.
  • Документ
    Перспективні тенденції формування архітектурного середовища центрів творчого розвитку дітей
    (КНУБА, 2017) Шушлякова, О. С.; Кондращенко, О. В.
    Проаналізовані сучасні тенденції формування дитячих центрів творчого розвитку, виявлено роль їх впливу на розвиток сучасної архітектури, визначені загальні прийоми формування і удосконалення архітектурного середовища для дітей.
  • Документ
    Якісне сучасне архітектурне середовище історичного центру малого міста
    (КНУБА, 2014) Лещенко, Н. А.
    В статті визначаються особливості якісного архітектурного середовища та способи його створення в процесі реконструкції історичних центрів малих міст.