Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Дослідження теоретичних питань впливовості (культурологічний аспект)
    (КНУБА, 2015) Василенко, Л. Г.; Сингаєвська, М. А.
    Розглянута загальна проблематика новаторського напрямку авангарду і його усвідомлення архітекторами України періоду 1920-х – початку 1930-х років.
  • Документ
    Впливи як підгрунтя цілісного архітектурного процесу
    (КНУБА, 2015) Василенко, Л. Г; Сигнаєвська, М. А
    В статті висвітлені характерні позиції і концепції значення впливовості в архітектурному процесі провідних теоретиків XVIII – поч. XX ст.
  • Документ
    Впливові фактори розвитку конструктивізму в Україні
    (КНУБА, 2015) Сингаєвська, М. А.
    У статті показані основні впливові фактори появи і розвитку конструктивізму в Україні в період 1920 – поч. 1930-х р.р.
  • Документ
    Вплив Ле Корбюзьє на сучасну світову архітектуру
    (КНУБА, 2014) Сингаєвська, М. А.
    Стаття базується на аналізі наукової роботи «Вплив Ле Корбюзьє на сучасну світову архітектуру» зарубіжного автора Хосе-Анхеля Монтеагудо (Данія), який показав на конкретних об’єктах багатьох закордонних архітекторів впливи ідей Ле Корбюзьє. Шляхом співставлення проектів Ле Корбюзьє із об'єктами сучасної архітектури виявляється спадковість архітектурно-художніх та теоретичних ідей Корбюзьє.
  • Документ
    Застосування системної динаміки в управлінні негативними впливами динамічного оточення на проекти та програми
    (КНУБА, 2018) Кубявка, Любов Богданівна
    Досліджено негативні впливи динамічного оточення на проекти та програми. Виділено особливості та розглянуто впливи динамічного оточення на характеристики проектів та програм. Більшість сучасних програм та проектів орієнтована на «результат» і не враховує життєві цінності учасників, що призводить до незадоволення замовників й отримувачів благ, працівників місцем та умовами роботи. Також спостерігається вузьконаправлений погляд на результати реалізації програм та проектів, тобто задоволення однієї потреби за рахунок втрати інших. Отже з’являється необхідність оцінити рівень розвитку існуючої системи управління проектами, в результаті чого можливим є виявлення проблем проектного менеджменту та розробка заходів щодо їх уникнення шляхом застосування підходу системної динаміки. Охарактеризовано результати таких впливів. Сформульовано понятійний простір для формального управління негативними впливами на проекти та програми.