Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Бурдж-Халіфа - апогей розвитку висотного будівництва
    (КНУБА, 2014) Єжова, О. І.
    Розглядаються сучасні тенденції та напрямки будівництва висотних будинків. Аналізується будівля Бурдж-Халіфа в Дубаї. Формування елементів зовнішнього оздоблення, конструктивної побудови та функціонального планування.
  • Документ
    Напружено - деформований стан конструкції з клеєної деревини в формі діагріда при реальному вітровому впливі
    (КНУБА, 2018) Казачонок, Ю. А.; Охріменко, Б. С.; Михайловський, Д. В.
    Об'єктом статті є конструкція з клеєної деревини в формі діагонально- сітчастих несучих конструкцій. Метою даної роботи є дослідження напружено- деформованого стану конструкції з клеєної деревини в формі діагонально- сітчастих несучих конструкцій з врахуванням реального вітрового впливу. В рамках поставленої мети вирішуються такі задачі: аналіз несучих конструкції будівлі з врахуванням реального впливу з використанням ПК LIRA-SAPR, з позиції НДС та загальної жорсткості будівлі. Для цього були розглянуті основні чинники, які мають сильний вплив на аеродинаміку будівлі, які необхідно враховувати при проектуванні. Було виявлено, що для визначення реального розподілу вітрових потоків слід враховувати існуючу або проектну забудову.
  • Документ
    Визначення аеродинамічних коефіцієнтів на конструкцію з клеєної деревини в формі діагріда
    (КНУБА, 2018) Казачонок, Ю. А.; Охріменко, Б. С.; Михайловський, Д. В.
    В статті розглянуто моделювання вітрового впливу на конструкцію з клеєної деревини в формі діагріду з діагонально-сітчастих несучих конструкцій. Наведено алгоритм визначення, аеродинамічних коефіцієнтів, та ліній обтікання будівлі у формі діагріду.
  • Документ
    Правила проектирования высотных зданий Чикаго в конце ХІХ века
    (2010) Зуєва, П.П.
    В статті розглядаються проблеми, пов‘язані з особливостями планування висотних будинків і Чикаго на першому етапі їх будівництва, який віднесено до 1880-1890 рр. ХІХ ст. Визначається сукупність чинників, які вплинули на формальний розвиток плану хмарочосу і його основних схем побудови. Показано характерні особливості і відмінності планів та схем побудови чикагських висотних будинків кінця ХІХ ст.