Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Документ
    Розробка і дослідження методики створення геодезичної основи на монтажному горизонті при висотному будівництві
    (КНУБА, 2009) Шульц, Р. В.; Медведський, Ю. В.
    Розглянуто можливість заміни класичного способу передачі координат пунктів просторової геодезичної мережі за допомогою сучасних супутникових технологій.
  • Документ
    Геодезичний контроль ліфтового устаткування в умовах висотного будівництва
    (КНУБА, 2010) Шульц, Р. В.; Демяненко, Р. А.; Медведський, Ю. В.
    Виконано аналіз існуючого стану висотного будівництва у світі та Україні. Особливу увагу зосереджено на питанні геодезичного забезпечення геометричних параметрів ліфтового устаткування. Запропоновано нову технологію контролю геометричних параметрів ліфтового устаткування.
  • Документ
    Методика розміщення висотних екологічних споруд у міському середовищі
    (КНУБА, 2010) Чижмак, Д. А.
    В даній публікації розглядається вплив різних природно-кліматичних, містобудівних та санітарно-гігієнічних умов на архітектуру висотних споруд. На основі аналізу світового досвіду проектування, будівництва та експлуатації багатоповерхових об’єктів було виділено основні проблеми, що викликані появою «хмарочосів» у міському середовищі.
  • Документ
    Проектування та будівництво сучасних хмарочосів в контексті історичного розвитку галузі висотного будівництва
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Кайтанюк, А. А.
    у статті визначено чинники, що вплинули на історичний розвиток висотного будівництва та його становлення як ознаки високого економічного та архітектурно-інженерного розвитку окремих держав. Наведені схеми та правила, на яких базується сучасне проектування хмарочосів. Розглянуто закордонний досвід проектування та будівництва висоток і їх роль у формуванні ділових центрів міст. Стаття розкриває здобутки світового висотного будівництва у контексті можливого подальшого застосування ключових прийомів і принципів для розвитку української сфери будівництва хмарочосів
  • Документ
    Житлове будівництво в центрі: надприбутки, збереження екології і комфорт у протиріччі інтересів
    (КНУБА, 2015) Книш, В. І.
    Автором розглядаються питання будівництва багатоквартирного житла у центральних районах міста Києва, проблема порушення будівельних та містобудівних норм і обмежень забудовниками. Автор подає аналіз існуючої негативної ситуації будівництва житлового багатоквартирного будинку на ділянці по вулиці Боженка, м Києва і пропонує авторський альтернативний проект багатоповерхового житлово-офісного комплексу для даної ділянки, що був розроблений за декілька років до згаданого будівництва. Дана концепція передбачає вирішення питань збереження екології міста, забезпечення високого рівня комфорту помешкання зокрема та в цілому центру міста шляхом раціонального використання ділянки під забудову та створення повноцінної транспортної, соціальної та екологічної інфраструктури у межах комплексу.
  • Документ
    Питання висотного будівництва в історичному середовищі міста Києва
    (КНУБА, 2015) Книш, В. І.; Іщенко, О. І.
    Розглядаються проблеми хаотичної, зокрема висотної, забудови центральних (історично сформованих) частин великих міст України і, в тому числі, м. Києва, питання екології та нормативно-правового врегулювання. Аналіз негативних наслідків сучасної практики забудови центральних районів привів авторів до винаходу деяких принципових підходів покращення ситуації, що склалася, серед яких і своє бачення можливостей розвитку в перспективі залучення у проектування і будівництво висотних будинків вертикального озеленення фасадів
  • Документ
    Концепції хмарочосів майбутнього
    (КНУБА, 2018) Єжова, О. І.
    В статті розглянуті проекти майбутньої архітектури хмарочосів, шляхи розвитку та основні тенденції висотного проектування та будівництва.
  • Документ
    Основи методики проектування висотних будівель і споруд
    (КНУБА, 2013) Єжова, О. І.
    в статті розглянуто основи методики проектування висотних будівель і споруд відповідно до діючих норм та вимог
  • Документ
    Особливості функціонально-планувальної організації висотних екологічних адміністративних будівель
    (КНУБА, 2013) Чижмак, Д. А.
    У даній публікації розглядається функціонально-планувальна структура висотних адміністративних будівель. На основі аналізу світового та вітчизняного досвіду проектування, будівництва та експлуатації багатоповерхових об‘єктів було виділено основні групи приміщень, їх склад, схему функціональної взаємодії та варіанти рішень внутрішнього планування.