Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Об’єкти культури як містоутворюючий чинник у розвитку великого міста (зарубіжний досвід)
    (КНУБА, 2015) Посацький, Б. С.; Грицак, М. М.
    Розглянуто об’єкти культури у зарубіжних великих містах, побудовані у 2006- 2014 рр., з точки зору їх містоутворюючого значення, запропоновано їх класифікацію за рядом ознак. Подано основні терміни та поняття. Досліджено функціональне наповнення об’єктів культури (нових бібліотек і музеїв) та їхнє розташування в структурі міста.
  • Документ
    Концепція духовно-гуманітарного простору в архітектурі будівель Папського Лютеранського Університету в Римі
    (КНУБА, 2015) Стоцько, Р. З.
    У статті на прикладі архітектури будівель Папського Лютеранського Університету в Римі висвітлено концепцію архітектури католицького духовно-гуманітарного освітнього закладу, виокремлено головні чинники, які найбільше вплинули на архітектурно-планувальну організацію та художньо-стилістичні вирішення даного університету
  • Документ
    Історико-архітектурне дослідження будівлі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва
    (КНУБА, 2015) Смоляк, В. В.; Субін-Кожевнікова, А. С.
    У статті висвітлено результати архітектурно-містобудівного та історико-культурного аналізу пам‘ятки архітектури, ВОУБ ім. К. А. Тімірязєва у м. Вінниці. На підставі проведеного аналізу відокремлені періоди становлення, занепаду та відновлення будівлі. Автор доводить значимість пам‘ятки, як невід‘ємного елементу історії подільського краю, і необхідність подальшого дослідження з метою захисту та збереження пам‘ятки архітектури.
  • Документ
    Особливості формоутворення сучасних бібліотек
    (КНУБА, 2013) Радюк, А. Я.
    В статті розглядаються фактори що впливають на формоутворення сучасних бібліотек. На прикладі деяких бібліотек закордонного досвіду виявлено основні особливості що впливають на просторову композицію бібліотеки.
  • Документ
    Особливості дизайну інтер'єрів медіатек
    (КНУБА, 2010) Ступченко, В. С.
    в статті розглядається медіатека, як новій тип громадської архітектури, та загальні принципи формування медіатечного простору