Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Вплив монастиря Отців Василіан на архітектуру міста Бучача
    (КНУБА, 2017) Дячок, О. М.
    У статті досліджується вплив монастиря Отців Василіан на архітектуру міста Бучача. Проведений аналіз історії будівництва, об’ємно – планувальної структури комплексу монастиря, діяльності Василіанського ордену. Визначена роль ансамблю як архітектурної домінанти міста та на формування силуету населеного пункту. Досліджений взаємозв’язок композиції монастиря та ландшафтного середовища міста. Визначена цінність Василіанськогого монастиря в ідеологічному забарвленні міста, як важливого архітектурно-художнього і соціально-культурного центру Бучача.
  • Документ
    Поняття історичного комплексу. Класифікація історичних комплексів
    (КНУБА, 2013) Корнєва, О. В.
    Характеризується основне поняття історичного комплексу,що є необхідним при визначенні необхідних реконструктивних заходів. Також формується класифікація історичних комплексів.
  • Документ
    Архитектурный ансамбль Вавилона : историография и реконструкция
    (КНУБА, 2014) Ексарева, Н. М.; Абдульхуссейн, Аль-Ода Насир Али
    У статті розглядається історична композиція Вавилона періоду його розквіту. Обгрунтовується стійкість композиційних прийомів, що йдуть від шумерської культури, та перетворюючий вплив історичних новацій.
  • Документ
    Сучасний розвиток історичного центру малого міста ( на прикладі пропозиції та реконструкції історичного центру смт. Клевань Рівненської області)
    (КНУБА, 2012) Лещенко, Н. А.
    В статті визначаються напрямки сучасного архітектурно- планувального та функціонального розвитку ансамблів історичних центрів малих міст.
  • Документ
    Принципи просторової організації архітектурних музеїв під відкритим небом
    (КНУБА, 2018) Брич, М. Т.; Ремешило-Рибчинська, О. І.
    В статті розглянуто особливості формування музеїв під відкритим небом, створених на основі архітектурних ансамблів та містобудівних комплексів. Автор обґрунтовує наступні принципи до їх архітектурно-просторової організації: комплексний підхід, принцип охоронного зонування, принцип функціональності, принцип відповідності функцій, принцип інтерактивності, принципи доступності та наукової достовірності.