Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Дослідження факторів, що впливають на розміщення видів економічної діяльності в місті
    (2012) Мамедов, А. М.
    Розглянуті фактори, що впливають на розміщення видів економічної діяльності в місті.
  • Документ
    Транспортна логістика в системі "містобудівна логістика"
    (КНУБА, 2010) Дужар, Т. О.; Рейцен, Євген Олександрович
    Логістика міста вже широко використовується в багатьох країнах миру. Там розташовані й необхідні інститути, які проводять міжнародні науково- практичні конференції. Застосування її методів стає дедалі частішим в різних сферах життєдіяльності. Знаходить і своє місце термін «містобудівна логістика» у вдосконаленні транспортних процесів и життя міста загалом, способом аналізування цих процесів.
  • Документ
    Принципиальные модели-схемы решения существующих транспортно - пешеходных проблем г. Тегерана
    (КНУБА, 2011) Алиреза, Шешпари
    В данной статье рассмотрены актуальные проблемы, связанные с транспортно-дорожной сферой и их взаимосвязь с городской застройкой.
  • Документ
    Взаимодействие города и транспорта
    (КНУБА, 2013) Дубова, С. В.
    Рассмотрены аспекты взаимодействия города и транспорта, как закономерный результат определенных этапов исторического развития градостроительных систем.
  • Документ
    К вопросу транспортной комфортности проживания в современных украинских городах
    (КНУБА, 2013) Семененко, М. В.; Шилова, Т. А.
    Рассмотрен и проанализирован транспортный аспект в крупнейших и крупных украинских городах и предложены принципиальные положения для создания транспортной комфортности жизнедеятельности в них.
  • Документ
    Новий метод аналізу перехідних процесів та нелінійних хвилеутворень у протяжних гірничих транспортних машинах
    (КНУБА, 2014) Човнюк, Ю.; Діктерук, М.; Почка, К.
    У статті запропоновано новий метод аналізу перехідних процесів та нелінійних хвилеу творень у протяжних гірничих транспортних машинах. Моделлю обрано подовжньо-деформівний пружний стрижень, що зв’язаний з основою силами сухого, в'язкого та нелінійно-в'язкого тертя.
  • Документ
    Формування методів управління проектами та програмами безпеки об’єктів критичної інфраструктури
    (КНУБА, 2019) Хрутьба, Вікторія Олександрівна; Зюзюн, Вадим Ігорович; Нєвєдров, Дмитро Сергійович; Лисак, Роксолана Станіславівна
    Критична інфраструктура включає об’єкти різних секторів економіки. Ці об’єкти є стратегічними для держави, і як наслідок, вразливими, тому потребують особливого захисту. Запропоновано критерії ідентифікації об’єктів критичної інфраструктури та їх деталізацію. Розглянуто деталізований метод ідентифікації об’єктів критичної інфраструктури. Розроблено метод до формування регіональних програм безпеки об’єктів критичної інфраструктури та здійснено деталізацію процесів управління таким типом програм, на основі формування стратегічних завдань та їх декомпозиції в питанні управління ризиками та загрозами для об’єктів критичної інфраструктури. Такі програми будуть спрямовані на попередження ризикових ситуацій та загроз, які можуть супроводжувати весь життєвий цикл функціонування об’єктів критичної інфраструктури, адже найкращий захист – це попередження виникнення небезпечних ситуацій для об’єктів критичної інфраструктури, як природного так і техногенного характеру.
  • Документ
    Вибір транспортного засобу для обслуговування пасажироперевезень між містом та аеропортом ( на прикладі аеропорту "Бориспіль" м. Київ)
    (КНУБА, 2010) Осєтрін, М.М.; Рябченко Т.О.
    В статті виділено критерії для розташування аеропорту. Виділено критерії оцінки вибору транспортного сполучення міста Києва та аеропорту «Бориспіль» та детально розглянуті. Проаналізовані різновиди швидкісних транспортних засобів, транспортні сполучення міста з аеропортом. Розглянуто транспортне сполучення міста Києва та аеропорту «Бориспіль». Рекомендовано найбільш раціональний вид транспорту враховуючи виділені критерії.
  • Документ
    Архітектура - будівництво - транспорт - туризм
    (КНУБА, 2018) Карпінський, Ю. О.; Рейцен, Є. О.; Кучеренко, Н. М.
    Представляємо своєрідний бренд АБТТ: Архітектура – Будівництво – Транспорт – Туризм. У 2016 році у Київському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі геоінформатики і фотограмметрії факультету Геоінформаційних систем та управління територіями почали викладати дисципліну «Основи туризмознавства» для І курсу спеціальності 6.140103 «Туризм». За такою спеціальністю готують студентів близько 90 ВНЗ України, але тільки в КНУБА створено кластер, який є не лише брендом АБТТ, але й доповнює його дисциплінами «Геоінформаційні методи в туризмі» і «Інформаційні системи та технології в туризмі»