Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Документ
    Вплив зволоження ґрунтів на стійкість схилів
    (ДНДІБК, 2016) Кірічек, Ю. О.; Кочан, С. М.; Семенов, Є. Д.
    Наведено результати теоретичного дослідження стійкості схилів на просадочних ґрунтах при їх зволоженні. Проаналізовано зміни геометричних параметрів схилів та їх стійкість з урахуванням зміни напружено-деформованого стану ґрунтів при просіданнях.
  • Документ
    Порівняння вимог до місцевої стійкості полиць і стінок двотаврових перерізів балок при згині за ДБН В.2.6-198-2014 І ЄВРОКОДОМ 3 (ДСТУ-Н Б ЕN 1993-1-1:2010)
    (КНУБА, 2016) Білик, С. І.; Лавриненко, Л. І.; Нужний, В. В.; Шупик, А. В.; Котвицький, Б. М.
    Проведено порівняння теоретичних досліджень критичних напружень при втраті стійкості полиць двотаврових балок з вимогами нормативних документів ДБН В.2.6-198-2014 І ЄВРОКОДОМ 3 (ДСТУ-Н Б EN 1993-1- 1:2010). Показано, що вимоги за ДСТУ приводять до більшого защемлення стінки балки в полдиці.Збільшення звісу полиці зменшує защемлення тсінки в полиці. Також показано, в нормативних вимогах введено певні запаси за місцевою стійкістю, які враховують початкові недосконалості. Покащзано взаємозв’язок між теоретичними дослідженнями критичних напружень з вимогами нормативних документів ДБН і ДСТУ. Доказано, що фактично прийнята розрахункова схема звісу полиць двотаврів є шарнірно-оперта пластина із однією вільною крайкою. Також звернута увага, що нормативні вимоги пояснюють місцеву стійкість довгих пластин.