Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Проблематика новаторського напрямку – авангарду в усвідомленні архітекторів України (період 1920-х – початку 1930-х р.р.)
    (КНУБА, 2015) Василенко, Л. Г.
    Розглянута загальна проблематика новаторського напрямку аангарду і його усідомлення архітекторами України періоду 1920-х – початку 1930-х років.
  • Документ
    Образність в сучасній японській архітетурі
    (КНУБА, 2017) Гавриленко, І. В.
    У статті викладено короткий опис і характеристика сучасної Японської архітектури, та її образність. Також стаття знайомить нас з двома японськими архітектурними компаніями Hiroshi Nakamura & NAP і Aoki Jun & Associates. На їхньому прикладі розумієш мислення сучасних японських архітекторів, образність об’ємів і простору.
  • Документ
    Передумови розвитку кінетики у світовій архітектурі та мистецтві
    (КНУБА, 2013) Мельник, Г. Ю.
    В статті коротко описується період становлення та розвитку «кінетики» як авангардного напрямку у світовому мистецтві та архітектурі. Аналіз світового досвіду попередників, що вивчали кінетичне мистецтво.
  • Документ
    Формоутворення, як система в архітектурі авангарда 1920-30-х років ХХ століття
    (КНУБА, 2018) Волошин, О. В.; Буряк, О. П.
    У статті розглянуто історичний досвід створення пам'яток архітектури авангарду та модернізму ХХ століття. Їх системність у належності до певних архітектурних течій, а також формотворчі принципи та технологічні зобов'язання. Також в рамках цього було розглянуто закономірності розвитку промислової архітектури, як прецедент розвитку інтернаціонального типу архітектури-машини, найближчого ідеологічного родича конструктивізму.