Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Трансформація парадигми містобудівного планування в нових соціально-адміністративних умовах
    (КНУБА, 2018) Яценко, В. О.
    Зроблена спроба проаналізувати процеси містобудівної та регіональної теорії і практики. Виділено позитивні та негативні чинники, що впливають на формування стратегії містобудівного планування відносно законодавчої, нормативної, соціальної та професійної складової процесу. Розглянуто організацію проектного процесу в Україні за останні 20років.
  • Документ
    Класифікація територіальних громад за системністю функціонально-структурних елементів
    (КНУБА, 2017) Яценко, В. О.
    в роботі розглянуто містобудування як системний процесс поєднання та взаємодії управління, стратегічного бачення, проектування та впровадження результатів процесу адміністративно-територіальних реформ. Запропонована класифікація побудована на взаємодії внутрішніх і зовнішніх факторів формування територіальних громад як групових систем розселення локального рівня.
  • Документ
    Пролегомен перспектив формування територіальних громад як групових форм розселення
    (КНУБА, 2017) Яценко, В. О.
    В статті розглянуто процес містобудівної діяльності в сфері формування поняття «групова система розселення» та трансформування його на сучасні умови адміністративної реформи та організації територіальних громад як групових форм розселення локального рівня.
  • Документ
    Еволюція формування поняття територіального розселення
    (КНУБА, 2016) Яценко, В. О.
    В статті розглянуто еволюціонізм формування поняття територіального розселення як системи знань, ідей, концепцій деяких наук як єдиної стратегії регіонального планування.
  • Документ
    Передумови та початок зародження регіонального планування в Україні
    (КНУБА, 2016) Яценко, В. О.
    В статті розглянуто передумови та стан існуючої теорії і практики регіонального планування в кінці ХІХ початку ХХ ст. Розглянуто вплив та трансформацію зарубіжних теорій на зародження і формування Української містобудівної школи в сфері регіонального планування.