Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Екологічні проблеми крупних міст України (на прикладі м. Києва)
    (КНУБА, 2012) Осєтрін, М. М.; Солуха, І. Б.
    Розглянуті питання екологічного стану крупних міст України на прикладі м. Києва. Для попередження екологічної кризи та покращення екологічної ситуації в містах необхідно змінити сучасний підхід до стану оточуючого середовища міст.
  • Документ
    Проблема забруднення житлових приміщень
    (КНУБА, 2007) Солуха, І. Б.; Солуха, Б. В.
    У роботі подані оцінки екологічного стану внутрішнього середовища житлової забудови і розглянуті заходи щодо забезпечення нормативних умов проживання.
  • Документ
    Екологічна оцінка інженерно-планувального рішення перетинів магістральних вулиць та доріг в різних рівнях
    (КНУБА, 2010) Осєтрін, М. М.; Солуха, І. Б.
    Розглянута екологічна оцінка перетинів магістралей в різних рівнях. Для попередження екологічної кризи та покращення екологічної ситуації в місцях перетину магістралей вулично-дорожньої мережі необхідно змінити сучасний підхід до проектування та реконструкції перетинів магістралей – розглядати та оцінювати перетини магістралей не тільки з містобудівної, а й з екологічної точки зору.
  • Документ
    Проблеми оцінки проектних ризиків за додатками Ж і И ДБН А.2.2.1-2003
    (КНУБА, 2011) Солуха, Б. В.; Солуха, І. Б.
    Розглянуті обмеження й похибки методик оцінки ризику планованої діяльності для здоров‘я населення (додаток Ж до ДБН А.2.2.1-2003 зі зміною №1) і соціального ризику (додаток И до ДБН А.2.2.1-2003 зі зміною №1), через які проектувальники, зокрема розробники розділу проектної документації «Оцінка впливів на навколишнє середовище» (ОВНС) при погодженні проекту можуть опинитися у скрутній ситуації. Запропоновані контрольні рівні проектних ризиків в Україні.
  • Документ
    Екологічна складова, як умова обґрунтування інженерно-планувального рішення перетину магістралей в різних рівнях (на прикладі Московської площі в м. Києві)
    (КНУБА, 2011) Осєтрін, М. М.; Солуха, І. Б.
    Розглянуте питання розробки, удосконалення і дослідження ефективних методичних принципів для визначення екологічної складової, як умови обґрунтування інженерно-планувального рішення перетину магістралей в різних рівнях. Внаслідок чого запропоновані методи орієнтовної оцінка зони впливу розв’язки з подальшим моделюванням розв’язки набором однорідних джерел викидів та визначення маси викидів з одного точкового джерела, які беруться у основу розрахунку рівня забруднення атмосферного повітря одним площинним джерелом, що дає змогу розрахувати рівень забруднення атмосферного повітря повним набором площинних джерел викидів.
  • Документ
    Особливості екологічних стандартів Євро при оцінці забруднення атмосферного повітря на прилеглих територіях міських вулиць і доріг населених пунктів України
    (КНУБА, 2014) Солуха, І. Б.
    Розглянуті особливості екологічних стандартів Євро при оцінці забруднення атмосферного повітря на прилеглих територіях міських вулиць і доріг крупних міст України. Для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище транспортного комплексу, що постійно розвивається, а особливо автомобільного транспорту потрібне вивчення можливості інтегрування більш сучасних екологічних стандартів в українську законодавчо-нормативну базу.
  • Документ
    Дослідження питання діоксинів у навколишньому середовищі
    (КНУБА, 2013) Солуха, І. Б.
    Розглянуті питання визнання діоксинів як особливо небезпечного ксенобіотика у навколишньому середовищі. Історія становлення діоксинів у світі. У статті виокремлюються методи та технології знезараження діоксинів та розглядається обробка відходів.
  • Документ
    Методика розрахунку маси викидів автомобільного транспорту в межах перетинів магістралей в різних рівнях
    (КНУБА, 2015) Солуха, І. Б.
    Розглянута існуюча діюча методика розрахунку маси викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від пересувних джерел, а саме автомобільного транспорту. Виявлені недоліки діючої методики та сформульовані основні фактори, які потрібні для визначення максимально разової маси викидів з окремого джерела.
  • Документ
    Визначення, структура, завдання та місце моніторингу в урбоекологічній оцінці стану навколишнього середовища
    (КНУБА, 2016) Солуха, І. Б.
    Розглянуто питання моніторингу, як ключової системи аналізу стану навколишнього середовища в урбоекологічній оцінці при розробці проекту ОВНС. Підняті питання структури та завдання моніторингу в державній цільовій екологічній програмі проведення моніторингу навколишнього природного середовища.
  • Документ
    Роль та місце екологічної оцінки в містобудівній діяльності
    (КНУБА, 2016) Солуха, І. Б.
    Розглянуте питання екологічної оцінки в структурі містобудівної діяльності. Запропонована структура етапів застосування екологічної оцінки містобудівної діяльності на всіх стадіях розробки проектів містобудівних об’єктів.