Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Зонінговий та світлоколірний об'єктно-просторово-середовищний аналіз зупинок і зупиночних територій Дніпра
    (КНУБА, 2020) Товбич, В. В.; Куліченко, Н. В.; Кондрацька, О. І.; Сисойлов, М. В.
    Наводиться наскрізний зонінговий та світлоколірний об’єктно-просторово-середовищний аналіз (т.зв. «СКОПС-аналіз») просторів зупинок і відповідних просторів прилеглих зупиночних територій, що у своїй сукупності визначають наскрізну зупиночно-територіальну структуру міста Дніпра.
  • Документ
    Перспективи розвитку зупиночно-територіальних структур та субпідрядних підструктур міст і поселень різного рівня ієрархії
    (КНУБА, 2020) Товбич, В. В.; Куліченко, Н. В.; Сисойлов, М. В.; Чжан Синь Му
    Розглядаються загально-методичні питання, що стосуються проблем та засад формування наскрізної концепції перспектив розвитку зупиночно-територіальних структур та субпідрядних підструктур міст і поселень різного рівня ієрархії. Зупиночно-територіальні структури розглядаються як самостійні зупиночно-призупиночно-територіальні структурні одиниці сучасного середовища життєдіяльності населення. За основу формування наскрізної класифікації зупинично-призупиночних територій береться узагальнене поняття пішохідного радіуса доступності, що розглядається з позицій періодичного притоку постійних користувачів Зупинки – та поділяє увесь зупиночно-територіальний простір на дев‘ять зон: Ядро, Зупиночна зона, Призупиночна, Білязупиночна, Навколозупиночна, Буферна зона, Червона зона, що містить так звані «червоні лінії» зони тяжіння користувачів, Інфра-зона (або «Сліпа зона», зона навколишньої інфраструктури) та Ультра-зона, де перетинаються горизонтальний та вертикальний градієнти розвитку зупиночно-територіальних структур та субпідрядних підструктур міст та поселень різного рівня ієрархії. Саме з розвитком Ультра-зони автори пов‘язують процес «будівельного буму» в Україні, зокрема, територіях ущільненої міської забудови. І ось чому. Ультразона – це зона, що заглиблена під «Ядро» Зупинки, тобто розвиток зупиночнопризупиночного простору з горизонтального змінюється на вертикальний. Саме у цій зоні треба розміщувати і гаражі містян (зокрема, постійних користувачів зупинки), і позавуличний міський транспорт (швидкісний трамвай, метро, зокрема, їхні підземні зупинки), і навіть частину офісних, торговельних та роботизовано-промислових міських структур. Це дає змогу вивільнити від умовно-зайвих та екологічно-забруднюючих елементів історично сформовану наземну частину кожного зупиночно-призупиночного простору з максимальним його наближенням, розкриттям та пристосуванням для пішохідних потоків.
  • Документ
    Концептуально-методичні аспекти архітектурно-планувальної організації зупиночно-призупиночних територій міст
    (КНУБА, 2019) Товбич, В. В.; Куліченко, Н. В.; Сисойлов, М. В.
    Розглядаються загально-методичні питання, що стосуються проблем та засад формування зупиночно-призупиночних територій міст та поселень різного рівня ієрархії – як самостійних структурних одиниць сучасного середовища життєдіяльності населення. При цьому за основу формування новітньої концепції зупинично-призупиночних територій береться узагальнений варіаційний системний (варіаційно-демоекосистемний) підхід, що варіаційно узагальнює демоекосистемний підхід, уперше введений у науку проф. Лавриком Г.І. на випадок цілеспрямованого обґрунтування, формування та архітектурно-планувальної організації зупиночно-призупиночних територій міст та поселень різного рівня ієрархії.
  • Документ
    Земна демоекосистема : три останні стадії глобального руйнування (синтез та взаємоузгодження тверджень науки, міфології та релігії)
    (КНУБА, 2009) Сисойлов, М. В.
    Наводиться ідентифікація канонічних образів (в рамках трьох останніх стадій) точної формули Апокаліпсиса ЗДЕС , знання та усвідомлення Людством змісту якої - пертий таг до запобігання руйнівних процесів : як на будь-якому ієрархічному рівні окремих функціонально-планувальних структур , так і на глобальному рівні всієї земної детермінантної демоекосистеми ЗДЕС . . .
  • Документ
    Земна демоекосистема : четверта стадія глобального руйнування (або - четвертий вершник апокаліпсиса...)
    (КНУБА, 2009) Сисойлов, М. В.
    Наводиться ідентифікація канонічних образів (в рамках четвертої стадії) точної формули Апокаліпсиса ЗДЕС, знання та усвідомлення Людством змісту якої - перший крок до запобігання руйнівних процесів: як на будь-якому ієрархічному рівні окремих функціонально-планувальних структур, так як і на глобальному рівні всієї земної детермінантної демоекосистеми ЗДЕС...
  • Документ
    Земна демоекосистема : третя стадія глобального руйнування (або - третій вершник апокаліпсиса)
    (КНУБА, 2008) Сисойлов, М. В.
    Наводиться ідентифікація канонічних образів (в рамках третьої стадії) точної формули Апокаліпсиса ЗДЕС , знання та усвідомлення Людством змісту якої - перший шаг до запобігання руйнівних процесів : як на будь - якому ієрархічному рівні окремих функціонально-планувальних структур , так і на глобальному рівні всієї земної детермінантної демоекосистеми ЗДЕС . . .
  • Документ
    Архітектор - художник - сценограф - математик -системщик - флористик - колористик - науковець - педагог - поет...
    (КНУБА, 2008) Товбич, В. В.; Чередниченко, П. П.; Сисойлов, М. В.
    Авторы вводят читателя в ту творческую "ауру", которая царила на персональной выставке работ докт. арх.,проф. Кравца Владимира Иосифовича.
  • Документ
    Земна демоекосистема : перші дві стадії глобального руйнування (або - два перших вершники апокаліпсиса)
    (КНУБА, 2008) Сисойлов, М. В.
    Приводится идентификация канонических образов (в рамках первых двух стадий), точной формулы Апокалипсиса ЗДЭС, знание и осознание Человечеством содержания которой - первый шаг к предотвращению разрушительных процессов : как на любом без исключения иерархическом уровне отдельных функционально-планировочных структур, так и на глобальном уровне всей земной детерминантной демоэкосистемы ЗДЭС...