Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Дослідження стійкості поруч розташованих будинків до динамічних впливів та зміни напружено-деформованого стану основ і конструкцій
    (КНУБА, 2011) Осипов, Олександр Федорович; Гладун, І. Т.
    В статті наведені результати дослідження факторів, які впливають на стійкість поруч розташованих будинків до динамічних впливів та зміни напружено-деформованого стану основ і конструкцій.
  • Документ
    Дослідження технологічних процесів укрупнення і піднімання великорозмірних покриттів із застосуванням вантажопідйомних крокуючих модулів
    (КНУБА, 2014) Осипов, Олександр Федорович; Черненко, Костянтин Віталійович
    Удосконалено технологічні процеси для великоблокового монтажу одноповерхових будинків і споруд шляхом впровадження нової технології піднімання великорозмірних покриттів на високі проектні відмітки з одночасним зведенням постійних опорних конструкцій новими вантажопідйомними крокуючими модулями. Технологія надає науково-теоретичні основи формування методів і засобів механізації піднімання укрупнених великорозмірних покриттів у робочій зоні.
  • Документ
    Передумови вдосконалення технологічних процесів реставрації кам'яної кладки пам'яток архітектури
    (КНУБА, 2017) Осипов, Сергій Олександрович; Осипов, Олександр Федорович; Слись, Олег Володимирович
    Стаття присвячена розв’язанню актуального науково-прикладного проблемного питання – підвищення ефективності будівельних процесів під час реставрації кам’яної кладки несучих стін пам’яток архітектури. Реставрація пам’яток архітектури належить до найважливіших питань людства, бо спрямована на збереження культурної спадщини суспільства. Але технологічні процеси реставрації при відновленні та укріпленні несучих кам’яних стін пам’яток архітектури відрізняються суттєвою трудомісткістю, що обумовлено індивідуальністю технічного стану кам’яної кладки та рівнем її збереженості. Обґрунтовано загальнодержавну, галузеву та науково-прикладну актуальність обраного напряму дослідження – вдосконалення будівельних процесів реставрації кам’яної кладки несучих стін пам’яток архітектури. Досліджено та виконано узагальнення основних різновидів кам’яної кладки пам’яток архітектури України.